Tradičně se jí také zúčastnili uživatelé denního stacionáře Nesa. Velkým zážitkem byla již samotná cesta do Šeborova, při které potkali tzv. Spanilou jízdu. Blikání, troubení a mávání nebralo konce. Kolona nablýskaných vozů projížděla více než 20 minut. Na pláni farmy rodiny Uchytilovy pak uživatelé obdivovali všechny vozy znovu. Do některých bylo možno „nakouknout“ a přímo si vychutnat jejich novotou vonicí kabiny, u dalších nostalgicky zavzpomínat na časy minulé. Uživatelé Nesy se připojili k fandícím divákům u závodní dráhy, kde si trucky měřily síly při jízdě zručnosti. Dokonce se jedné této jízdy zúčastnili. Nastoupili na palubu autobusu Škoda RTO- stařičkého veterána, který závodní trať ukázkově projel.
Podobně jako v předchozích letech se i letos pořádající firma DVOŘÁK TRUCK - SERVIS s.r.o. rozhodla dobrovolné vstupné věnovat dennímu stacionáři Nesa z Velkého Meziříčí, který je službou Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Za výtěžek 9 627 Kč patří poděkování pořadatelům Truckshow i všem příchozím, kteří na dobrovolné vstupné přispěli.
Autor: Radka Uchytilová, pracovnice denního stacionáře Nesa
Publikoval: -kas-











