Čas před představením využili na individuální návštěvu Prahy. Většina se vypravila na prohlídku Vyšehradské kapituly a přilehlého hřbitova, kde odpočívají naše významné osobnosti. Vlastní představení muzikálu MAMMA MIA, cíl našeho výletu, začalo ve 14 hodin v Kongresovém centru a splnilo naše očekávání. Vystoupení plné energie, výtečné choreografie a úžasných pěveckých výkonů trvalo celé 2,5 hodiny. I přes deštivé počasí byl tento výlet pro všechny nezapomenutelným zážitkem.
Tímto děkujeme všem protagonistům muzikálu,TICKET ART (paní Miroslavě Šimkové), panu řidiči a společnosti ZDAR, a. s. Věříme, že se muzikál líbil a do budoucna se určitě ještě na nějaký podíváme.
Za spokojené účastníky Jana Necidová ml.
Autor: Zdeněk Jůda, předseda klubu
Publikoval: -kas-














