Učitelé tělesné výchovy ing. Vincenc Záviška a mgr. Petra Vlachová přivítali třicet dva soutěžících ze čtyř škol. Z tradičních účastníků letos chyběli závodníci ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí a obhájci loňského double - zástupci ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou.
Mezi patnáctkou dívek překonala jako jediná laťku ve výšce 139 cm nejmladší účastnice Eliška Mašterová ze ZŠ Školní Velké Meziříčí, druhá v pořadí skončila obhájkyně stříbra z loňského ročníku, domácí Kateřina Chlubnová 136 cm, bronz za výkon 133 cm si odváží do Velké Bíteše Iveta Pospíšilová.
Početnější startovní pole chlapců, čítající sedmnáct soutěžících přeci jen zdolávalo vyšší stupínky. Po pětileté odmlce získal prvenství pro domácí barvy Martin Neufuss 160 cm, v dramatickém souboji si stříbro vyskákal Michal Hugo, jenž se elegantně přenesl přes 157 cm. Po taktickém výkonu 154 cm převzal bronzové ocenění z rukou ředitelky školy mgr. Dagmar Suché Michal Kotrba ze ZŠ Měřín.
Ceny do soutěže věnovala okresní rada Asociace školních sportovních klubů a ředitelství Základní školy Oslavická velké Meziříčí.

http://www.zs-oslavickavm.cz/14-aktualne/56-planovane-sportovni-akce



Autor: Vincenc Záviška
Publikoval: -kas-















