SPORT SERVIS VM - Elektrokola Haibike
Dnes je 20. dubna 2021, svátek má Marcela, zítra Alexandra.
  • Pokud objevíte na náměstí za stěračem svého auta tento žlutý lísteček, vezměte si sebou na služebnu městské policie také peněženku.
  • Městská policie nezahálí a kontroluje dodržování nového dopravního značení. Od 17. 4. 2021 už ale nepočítejte s domluvou, ale spíše s pokutou.
  • Očkovací místo ve Velkém Meziříčí zatím v centrálním registračním systému chybí.
  • Barokní most v Náměšti nad Oslavou prochází rekonstrukcí. Po obnovené památce se budou moci lidé projít o Vánocích 2021.
  • U EXIT 162 u Velké Bíteše počítejte s omezením.

Jak na štěstí v roce * 2017

ŽIVOTNÍ STYL - MAGIE - 30. 12. 2016 - komentářů 0

Uzavíráme rok 2016, který byl pod cejchem koncového řazení 16 / 7, které znamená materiálně duchovní konflikt, obrození a změnu zejména v naší mysli. Je taky o zboření všeho, co nemá pevné základy a nutno si tak vytvořit nové.


Na základě pevných racionálních cílů pak budovat nové – svou budoucnost, budoucnost svých dětí, svých drahých, svých spoluobčanů – protože ti jsou vyjádřením kolektivního klimatu, výslednicí naši sociální inteligence, soudržnosti a schopnosti cítit v sobě lidství – související i s mezigenerační solidaritou.

 

Jupiter z Vah je nyní právě ta energie, které testuje do půli října tyto naše schopnosti – obstát v nich a najít místo ve svém srdci, duši i mysli. Učí a vede k energii „spravedlivých“. Nebude to mít lehké kolektiv ani vztahy – protože Jupiter je nyní pod palbou gladiátora Uranu z Berana, který rozsévá krev, utrpení, bolest a slzy. Je to boj dvou energií. Něco jako dobra a zla.

 

Řešením je síla a soudržnost kolektivního myšlení a postavení se zvůli násilným atakům, které chtějí tuto pevnou zeď – rozbít. Obranou je pouze víra v sílu našeho češství, našich tradic, moudrost našich předků a zejména zralost naši generace. Generace, která štafetu od nich - v naši české a moravské historii - přebrala. Je za ni zodpovědná, musí ji ctít, chránit a milovat čistým srdcem a silou vůle nevzdat nic z dobra – aby mohla opět onu živoucí standartu naši národní jedinečnosti a naši identity – předat poté svým potomkům.

 

Generace, která se narodila s řazením tisíciletí 1, století 9 a tak musela pouze vybojovat „ své bitvy“ /1/ - svou individualitou a tvrdým a poté úspěšným prosazením se v ryzí mentální energii /9/. Nyní se rodí děti s tisíciletím v režii 2. To je slovíčko MY. Já a Ty je tak podřízeno přirozené spolupráci. Ne akčnímu prosazování se v režii žraloka – individualisty. Úkolem nynější generace je sebe záchranně začít myslet v režii MY a začít spolupracovat se svými spoluobčany v rovnoprávném „ kabátku“. Je o stmelení kolektivní energie a táhnutí tak doslova – za jeden provaz.

 

Finální součet roku je tedy 10 – což je síla ega ( 1 – já ) ve spolupráci s Anděly a dobrem v srdci a mysli / 0 /. Je to metafora, protože Anděla máme všichni v sobě, pouze ego jej přehluší a stává se bezpáteřným – žralokem. Řazení roku je pak 17 – což je Mágova Hvězda, Hvězda Venuše a jediná šťastná „ osma“ - která je nyní Vesmírem vložena do ročníkové energie – jako šance změnit vše tak, aby byl důvod k radosti, důvod k čistému svědomí a důvod k možnosti být opět – šťastným a spokojeným.

 

Štěstí je stav mysli.

 

Schopnost těšit se na všechny i drobné radosti života, chvilky a okamžiky dnů všedních i svátečních a tohle máme pouze sami – ve vlastní režii.

 

Vše, kvůli čemu se trápíme – máme pouze ve vlastní mysli.

 

Je to jako vadná informační matrice a tu je třeba spálit, odstranit a vložit novou – tu optimistickou. Takovou, která je spojená s nadějí – směřující k radosti.

 

Naučme se prožívat emoce více radostně, optimisticky a nepodléhejme negaci, která se někdy valí odkudkoliv, jako černá řeka psychické rakoviny.

 

Jenom to neztrácíme – co nevzdáváme.

 

Jupiter z Vah – při startu do roku 2017 a Hvězda Venuše (17) jsou jako dvě dobré sudičky - dávají obrovskou šanci uspět. To je vybudovat tam, kde Věž (16) vše zbořila – tak začít znovu, na pevných kořenech.

 

Všichni víme, kde máme svou Věž a kde je třeba začít budovat pevné základy.

 

Motto roku 2017 – je nevzdat SEBE.

 

Nevzdat radost v srdci, optimizmus v mysli a schopnost mít rád lidi – tou prostou přejícností - protože jde o energii „ člověčenství“.

 

Přeji všem úspěšný, optimistický a šťastný rok 2017.

 

www.astrologie-vecernice.cz


Autor: astroložka Libuše Pernová * Večernice

Publikoval: -red-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Počet komentářů 4.

[1] Vložil: zvídavý, 30.12.2016, 20:22:32
Doufám,že nemáte na mysli Jupiter VM.
[2] Vložil: Tom, 30.12.2016, 22:48:46
Hodně budeš někde!
Vaše Jolanda
[3] Vložil: Večernice, 31.12.2016, 14:08:32
Horoskop pro Zvěrokruh * 31. prosinec 2016 – sobota * Silvestr

K obrázku:
Kdybych měla hůlku kouzelníka Čáryfuka - tak by si dnešní Silvestr pro sebe zmaterializovala do téhle báječné jurodivé vize - můj sen ... Emotikona smile:-)

*

BERAN

Jste právě ve fázi hledání? Vesmír si na vás dnes vsadil a servíruje vám první řadu. U rozdělování cen z úspěchu a k tomu dokonalý aplaus.

Pohltí vás mystika starobylého Kozoroha. Bude se vám zdát, jakoby ve vzduchu jiskřila tajuplná, ale příjemná energie. A vše chvátá jako zrychlený film. To ale neznamená, že si letos opět neužijete veselí a dovádivé atmosféry. Užijete! Ale bude to jiné. Bude to něčím zvláštní. Budoucnost tomu dá za pravdu! Pečlivě zvažujte všechna svá přání - vyslovená na prahu Nového roku. PF * 2017!

Láska:

Konečně prolomíte bariéry ostychu. Dlouho zbožňovaný objekt vaši touhy zjistí, že jste úžasný človíček! Bude to krásný dar k Novému roku.

*

BÝK

V klidu si naplánujte celý dnešní průběh silvestrovského skotačení. Silvestr letos bude prostě úžasný! Nezapomeňte ale o půlnoci na své tajné přání! Napište si jej na papír, polibte a strčte na místo, kde jej dalších 12 měsíců nikdo nemá šanci najít. Dnešní hvězdné konstelace jsou kouzelné. Pokud jste letos prošli velkou citovou krizí, blýská se už na lepší časy. Pouze mějte srdce otevřené! PF * 2017.

Láska:

Není většího sci-fi, než opuštěný Býček na Silvestra! Pokud jste v single balení, od konce února - se to už změní. Jenom tomu věřte! Je to tutovka!

*

BLÍŽENCI

Pod dohledem Jupitera z Vah a v protekčně osudovém balení - vás Silvestr pevně jistí ve všech rozhodnutích, které Světlonoši velkoryse učiníte. Pokud to bude stop životu na psí knížku, jde vám slušné finanční přilepšení. Od vašich rodičů či partnera. Zřejmě na vás přepíšou nějakou nemovitost nebo byt a dají vám ji u novoročního přípitku, jako překvapení. Berte ji všemi deseti! PF * 2017.

Láska:

Pokud máte právě delší krizi ve vztahu, právě dnes se můžou prolomit bariéry. Svítá už na lepší časy. Jenom tomu začněte už konečně věřit! .

*

RAK

Nadešel poslední den v roce. Budete poctivě bilancovat na co vám síly stačily a na co bohužel už ne. Je to pevný základ pro jakékoliv reálné scénáře. Zejména konec roku byl hustě složitý a dal vám zabrat. Zvládli jste ji Lvíčci nakonec se ctí! A tak letos o půlnoci- s novoročním přípitkem - hleďte do své budoucnosti optimisticky a vytyčte si odvážné plány. Jistí vás Jupiter z Vah! PF * 2017.

Láska:

Vykašlete se už na lítání u plotny a chystání pořád čerstvých chuťovek. Ne jenom těmi je vztah živ. Drahoušek potřebuje hřejivé pohlazení!

*

LEV

Oproti jiným rokům vás čeká letos poměrně klidný Silvestr. Budete to vy Lvíčci, kteří zůstanou letos na Silvestra - střízlivými. Berte to s humorem. Život chystá i docela nečekané scénáře. O to rozumnější předsevzetí si dáte do roku přicházejícího a zůstanete v pouze v ryze objektivní realitě. Růžové obláčky jsou sice příjemně, ale v životě všedních dnů se z nich žít nedá. Už to dáte! PF * 2017!

Láska:

Pokud dlouho toužíte po děťátku, u plodného Marta z Rybek - uspějete. Je noc zázraků a otevřena brána osudu. Jenom tomu taky věřte!

*

PANNA

Je poslední den v roce a tak se Panenky poctivě ohlédněte za ním, co vám přinesl dobrého a kde vás testoval z objektivity a nadhledu. Saturn, ten velký Komenský z Vesmíru, vás bude dál učit sebeúctě a nevzdat vše podstatné. Jde dál osvíceným Střelcem a bude osudově měnit vaše životní scénáře. Zahřívací fáze už máte za sebou. Dnes si ale užijte Silvestra a zapomeňte na starosti! PF * 2017.

Láska:

Jste ve fázi rozchodu? Nesmutněte a na Nový rok si někoho úžasného přejte. Nezapomeňte na srdce otevřené dokořán. To je podmínkou!

*

VÁHY

Pokud dnešního Silvestra budete trávit na horách s přáteli, je to nejlepší rozhodnutí, které uděláte. Doma by byla nuda! Navíc rosničky z TV slibují, že na horách budou kupy sněhu a báječné podmínky na lyžování. Kdo má tady už hustý absťák má - u akční Luny z Vodnáře - šanci pořádně protáhnout zlenivělé svaly. Čeká vás asi letos Vážky - báječný Silvestr! Ten v pohodě dáte! PF * 2017.

Láska:

Na Silvestra popíjejte pouze růžový šampus a na tvrdý alkohol zapomeňte. Mohly byste Vážky ztratit nervy! A pak možná i drahouška!

*

ŠTÍR

Vytoužený Silvestr se právě zhmotňuje a tak oprašte sny a touhy a fičte si sáhnout do nové šance. Rok 2017 bude konečně rokem optimistickým. Černá dáma - u vašeho ega - na konci února opustí Štíra a vám se konečně výrazně uleví. Je poslední den v roce a tak Štírci poctivě bilancujte kde jste byli v právu a kde to nebylo už tak fér. Ulevíte svému svědomí. A to se – počítá. PF * 2017.

Láska:

Jste ve fázi rozchodu? Nesmutněte a na Nový rok si někoho úžasného přejte. Nezapomeňte na srdce otevřené dokořán. To je podmínkou! PF * 2017.

*

STŘELEC

Dnešní Silvestr si hustě užijte! Máte skvěle nastaveny hvězdy, na čele s báječně hravou Lunou z Vodnáře. Ta s vámi asi provede erotické divy! Je to tutovka! Pokud jste Kentauři právě ve fázi hledání nové lásky, nezapomeňte si vzít brýle. To, co se před vámi bude rozkošně vlnit v sexy balení – je právě ten vzorek, který tak teskně a dlouze vyhlížíte. Berte jej! Bude na co vzpomínat. PF * 2017.

Láska:

Silvestra prožijete v náručí čerstvého drahouška. Jde husté zamilovaní se! Na Nový rok se vybičujte a opusťte aspoň na přípitek vyhřátý pelíšek.

*

KOZOROH

Konečně je dnes Silvestra, milá Kůzlátka. Před dveřmi je novoroční přípitek a s ním i nějaké velmi odvážné a velmi osobní přání. Vyplní se! Osud vám nachystal plnou náruč přízně. Saturn, váš patron, bude ze Střelce dál optimisticky podporovat vaše plány a vize. I ty nejsmělejší! Jenom je dnes neprozraďte - před půlnocí. Je to něco, jako pevná smlouva s osudem! PF * 2017.

Láska:

Dnes nezapomeňte na pořádné zásoby růžového šampusu! Půjde vám nejvíce k duhu a poté pak i k hravě skotačivé novoroční erotice!

*

VODNÁŘ

Poslední den roku 2016 bude asi, díky Luně u vašeho ega, hustě náročný. Pozor na řidičák! Raději se nechejte všude vozit taxíkem - či přáteli. Těmi střízlivými. Čeká vás příjemné rozuzlení jednoho mileneckého mnoho úhelníku, kdy konečně budete vědět, jak na tom finálně jste. A nebude to vůbec nepříjemné zjištění. Do Nového roku vejdete už šťastně, dravě a s optimizmem. PF * 2017.

Láska:

Přejte si dnes něco zcela prostého a čistého. Vesmír vás právě testuje. Pokud uspějete, ničeho se nebojte. Drahoušek bude stát pevně při vás! .

*

RYBY

O novoročním přípitku se snažte myslet na důležitý sen. Ten si dejte pak jako jedinečné motto. Na úspěch. Mars z Ryb je nyní vaše pevná hvězdná pojistka a Luna z Vodnáře bude báječně jistit vaši energii na silvestrovském skotačení. Pokud to bude s čerstvým drahouškem, budete asi v nejlepších rukou. Před půlnoci nezapomeňte otevřít dveře a vykročit do Nového roku pravou nohou! PF * 2017.

Láska:

Hustě jste dožrali drahouška a teď trucujete! Nedělejte vlny a chopte se činu! Čeká - na zavolání. Jinak budete - na novoroční přípitek - sami!

*
autor: Libuše Pernová * Večernice
[4] Vložil: Karel Pražák, 10.6.2017, 19:38:51
Tyhle kecy-děsy, které Libuše Pernová vyvěštila z logru a vycucala z prstu, někdo čte?

To v té Ostravě nemáte opravdového astrologa?
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
WIEGEL Velké Meziříčí hledá kolegu/kolegyni
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Draka Kabely, s.r.o. přijme nové zaměstnance
TOPlist