Dnes je 16. července 2024, svátek má Luboš, zítra Martina.
  • Pokud jdete/jedete se podívat na most v Rakůvkách, tak si nezapomeňte přibalit tepláky, neboť po nově opravené cestě potkáte metrové kopřivy.
  • Za Kauflandem buďte obezřetní - budou zde prováděny až do 21. 7. stavební práce.
  • Na náplavce byl instalován nový prvek - lehátko.
  • O prázdninách je možné si o vybraných víkendech prohlédnout kostel sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí včetně komentované prohlídky.
  • Stačilo nad kontejnery umístit kameru a najednou je kolem kontejnerů pořádek.
  • Na komunikaci pod Martinickým kopcem se prozatím nefrézuje povrch vozovky. Práce v těchto dnech probíhají v Martinicích.

Horoskop * 31. prosinec 2016 * Silvestr

- - 31. 12. 2016 - komentářů  0

Přečtěte si, co vás čeká o Silvestru 2016.


beranBeran

Jste právě ve fázi hledání? Vesmír si na vás dnes vsadil a servíruje vám první řadu. U rozdělování cen z úspěchu a k tomu dokonalý aplaus.

Pohltí vás mystika starobylého Kozoroha. Bude se vám zdát, jakoby ve vzduchu jiskřila tajuplná, ale příjemná energie. A vše chvátá jako zrychlený film. To ale neznamená, že si letos opět neužijete veselí a dovádivé atmosféry. Užijete! Ale bude to jiné. Bude to něčím zvláštní. Budoucnost tomu dá za pravdu! Pečlivě zvažujte všechna svá přání - vyslovená na prahu Nového roku. PF * 2017!

 

Láska:
Konečně prolomíte bariéry ostychu. Dlouho zbožňovaný objekt vaši touhy zjistí, že jste úžasný človíček! Bude to krásný dar k Novému roku.

 

 

 

býk

Býk

V klidu si naplánujte celý dnešní průběh silvestrovského skotačení. Silvestr letos bude prostě úžasný! Nezapomeňte ale o půlnoci na své tajné přání! Napište si jej na papír, polibte a strčte na místo, kde jej dalších 12 měsíců nikdo nemá šanci najít. Dnešní hvězdné konstelace jsou kouzelné. Pokud jste letos prošli velkou citovou krizí, blýská se už na lepší časy. Pouze mějte srdce otevřené! PF * 2017.

 

Láska:
Není většího sci-fi, než opuštěný Býček na Silvestra! Pokud jste v single balení, od konce února - se to už změní. Jenom tomu věřte! Je to tutovka!

 

 

Blíženci

Blíženci

Pod dohledem Jupitera z Vah a v protekčně osudovém balení - vás Silvestr pevně jistí ve všech rozhodnutích, které Světlonoši velkoryse učiníte. Pokud to bude stop životu na psí knížku, jde vám slušné finanční přilepšení. Od vašich rodičů či partnera. Zřejmě na vás přepíšou nějakou nemovitost nebo byt a dají vám ji u novoročního přípitku, jako překvapení. Berte ji všemi deseti! PF * 2017.

 

Láska:
Pokud máte právě delší krizi ve vztahu, právě dnes se můžou prolomit bariéry. Svítá už na lepší časy. Jenom tomu začněte už konečně věřit!

 

 

 

Rak

Rak

Nadešel poslední den v roce. Budete poctivě bilancovat, na co vám síly stačily a na co bohužel už ne. Je to pevný základ pro jakékoliv reálné scénáře. Zejména konec roku byl hustě složitý a dal vám zabrat. Zvládli jste ji Lvíčci nakonec se ctí! A tak letos o půlnoci- s novoročním přípitkem - hleďte do své budoucnosti optimisticky a vytyčte si odvážné plány. Jistí vás Jupiter z Vah! PF * 2017.

 

Láska:
Vykašlete se už na lítání u plotny a chystání pořád čerstvých chuťovek. Ne jenom těmi je vztah živ. Drahoušek potřebuje hřejivé pohlazení

 

 

 

Lev

Lev

Oproti jiným rokům vás čeká letos poměrně klidný Silvestr. Budete to vy Lvíčci, kteří zůstanou letos na Silvestra - střízlivými. Berte to s humorem. Život chystá i docela nečekané scénáře. O to rozumnější předsevzetí si dáte do roku přicházejícího a zůstanete v pouze v ryze objektivní realitě. Růžové obláčky jsou sice příjemně, ale v životě všedních dnů se z nich žít nedá. Už to dáte! PF * 2017!

 

Láska:
Pokud dlouho toužíte po děťátku, u plodného Marta z Rybek - uspějete. Je noc zázraků a otevřena brána osudu. Jenom tomu taky věřte!

 

 

 

Panna

Panna

Je poslední den v roce a tak se Panenky poctivě ohlédněte za ním, co vám přinesl dobrého a kde vás testoval z objektivity a nadhledu. Saturn, ten velký Komenský z Vesmíru, vás bude dál učit sebeúctě a nevzdat vše podstatné. Jde dál osvíceným Střelcem a bude osudově měnit vaše životní scénáře. Zahřívací fáze už máte za sebou. Dnes si ale užijte Silvestra a zapomeňte na starosti! PF * 2017.

 

Láska:
Jste ve fázi rozchodu? Nesmutněte a na Nový rok si někoho úžasného přejte. Nezapomeňte na srdce otevřené dokořán. To je podmínkou!

 

 

 

Váhy

Váhy

Pokud dnešního Silvestra budete trávit na horách s přáteli, je to nejlepší rozhodnutí, které uděláte. Doma by byla nuda! Navíc rosničky z TV slibují, že na horách budou kupy sněhu a báječné podmínky na lyžování. Kdo má tady už hustý absťák má - u akční Luny z Vodnáře - šanci pořádně protáhnout zlenivělé svaly. Čeká vás asi letos Vážky - báječný Silvestr! Ten v pohodě dáte! PF * 2017.

 

Láska:
Na Silvestra popíjejte pouze růžový šampus a na tvrdý alkohol zapomeňte. Mohly byste Vážky ztratit nervy! A pak možná i drahouška!

 

 

 

Štír

Štír

Vytoužený Silvestr se právě zhmotňuje a tak oprašte sny a touhy a fičte si sáhnout do nové šance. Rok 2017 bude konečně rokem optimistickým. Černá dáma - u vašeho ega - na konci února opustí Štíra a vám se konečně výrazně uleví. Je poslední den v roce a tak Štírci poctivě bilancujte, kde jste byli v právu a kde to nebylo už tak fér. Ulevíte svému svědomí. A to se – počítá. PF * 2017.

 

Láska:
Jste ve fázi rozchodu? Nesmutněte a na Nový rok si někoho úžasného přejte. Nezapomeňte na srdce otevřené dokořán. To je podmínkou! PF * 2017.

 

 

Střelec

Střelec

Dnešní Silvestr si hustě užijte! Máte skvěle nastaveny hvězdy, na čele s báječně hravou Lunou z Vodnáře. Ta s vámi asi provede erotické divy! Je to tutovka! Pokud jste Kentauři právě ve fázi hledání nové lásky, nezapomeňte si vzít brýle. To, co se před vámi bude rozkošně vlnit v sexy balení – je právě ten vzorek, který tak teskně a dlouze vyhlížíte. Berte jej! Bude na co vzpomínat. PF * 2017.

 

Láska:
Silvestra prožijete v náručí čerstvého drahouška. Jde husté zamilovaní se! Na Nový rok se vybičujte a opusťte aspoň na přípitek vyhřátý pelíšek.

 

 

 

 

Kozoroh

Kozoroh

Konečně je dnes Silvestra, milá Kůzlátka. Před dveřmi je novoroční přípitek a s ním i nějaké velmi odvážné a velmi osobní přání. Vyplní se! Osud vám nachystal plnou náruč přízně. Saturn, váš patron, bude ze Střelce dál optimisticky podporovat vaše plány a vize. I ty nejsmělejší! Jenom je dnes neprozraďte - před půlnocí. Je to něco, jako pevná smlouva s osudem! PF * 2017.

 

Láska:
Dnes nezapomeňte na pořádné zásoby růžového šampusu! Půjde vám nejvíce k duhu a poté pak i k hravě skotačivé novoroční erotice!

 

 

Vodnář

Vodnář

Poslední den roku 2016 bude asi, díky Luně u vašeho ega, hustě náročný. Pozor na řidičák! Raději se nechejte všude vozit taxíkem - či přáteli. Těmi střízlivými. Čeká vás příjemné rozuzlení jednoho mileneckého mnoho úhelníku, kdy konečně budete vědět, jak na tom finálně jste. A nebude to vůbec nepříjemné zjištění. Do Nového roku vejdete už šťastně, dravě a s optimizmem. PF * 2017.

 

Láska:
Přejte si dnes něco zcela prostého a čistého. Vesmír vás právě testuje. Pokud uspějete, ničeho se nebojte. Drahoušek bude stát pevně při vás!

 

 

Ryby

Ryby

O novoročním přípitku se snažte myslet na důležitý sen. Ten si dejte pak jako jedinečné motto. Na úspěch. Mars z Ryb je nyní vaše pevná hvězdná pojistka a Luna z Vodnáře bude báječně jistit vaši energii na silvestrovském skotačení. Pokud to bude s čerstvým drahouškem, budete asi v nejlepších rukou. Před půlnoci nezapomeňte otevřít dveře a vykročit do Nového roku pravou nohou! PF * 2017.

 

Láska:
Hustě jste dožrali drahouška a teď trucujete! Nedělejte vlny a chopte se činu! Čeká - na zavolání. Jinak budete - na novoroční přípitek - sami!

 

Facebook autorky: www.facebook.com/libuse.pernova

 

Přeštěte si také Jak na štěstí v roce * 2017


Autor: Libuše Pernová * Večernice

Publikoval: -red-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Počet komentářů 4.

[1] Vložil: Večernice, 31.12.2016, 17:53:23
Jako *silvestrovský bonus * přidávám ještě, z mé autorské dílny, Lunární horoskop - a zdravotní dispozice

Luna – Kozoroh / Vodnář


Je poslední den roku 2016 a bude skvělý. O půlnoci otevřeme dveře do roku, který má koncovku 17. Což je Venušina neboli Mágova Hvězda z Tarotu. Je to jediná osma – která osudově přeje. Je to dar od Vesmíru – na prosté lidské štěstí. Luna je dnes opět dvoufázová. Luna v Kozorohu kulminuje o 2 hodině ranní a před 3 hodinou ji Vesmír přesune do zábavného, hravého a družného Vodnáře. Ve Vodnáři je i Venuše a tak Vodnář bude – na prahu i Nového Roku 2017 – poslem dobrých zpráv. Silvestr bude pod taktovkou spontánnosti a vřelosti a přeje i návštěvám širokého příbuzenstva, stmelení rodů a upevnění vazeb v partnerských vztazích. Lunární fáze Kozoroha i Vodnáře testuje ale pokožku, způsobuje alergické projevy po konzumaci dráždivých a hodně kořeněných jídel, může zhoršit astma i migrény a má významný vliv na záchvat dny - nebo bolestivost kloubů, křečových žil a lýtek. Kdo se léčí na tyto neduhy a rád tančí – měl by ubrat ze svižných tanečků a spíš volit taneční „ volno běh“. Kdo má problém s kopřivkou pozor na nestřídmost v jídle a ostré chuťovky. Tvrdý alkohol by se měl„ proložit“ jídlem. Váhy, díky Jupiteru u svého Slunce, budou o Silvestru také smírčími soudci i trpělivým ramenem pro druhé, kteří se budou potřebovat na něm vyzpovídat. Nezapomeňte si ale všichni napsat včas přání, které nosíte tajně v srdci na kousek papírku, položit jej pod talířek a na něm zapálit něžnou bílou svíci. Je to taky o pokoře ducha. Dnes jsou brány do Vesmíru otevřeny dokořán. Pro ty, kteří posílají do něj svá přání s čistým srdéčkem, pokorou v duši a dobrou myslí. A svou touhy nestavějí na bolesti, či slzách někoho jiného. Na tohle pravidlo pamatujte. Je hustě magické a dnes působí jako spolehlivý bumerang. Co dobrého pošlete dnes hvězdám, to se k vám v roce 2017 vrátí zpět, pořádně umocněno. Je to tajný recept – na štěstí.
Báječný Silvestr přeje Vesmír a * Večernice :-)
[2] Vložil: Cyril Krpatý, 1.1.2017, 22:04:52
věřte-nevěřte..
Rád bych se zeptal paní či slečny Večernice, co vše letos nás čeká za úspěchy ve městě, kde se dobře žije a za kterou stranu bude letos kandidovat Já I. alias Radovan Veliký?.
Velice mi to připomíná píseň od skupiny Mňágy a Žďorp: "kolik pomníků je ještě třeba postavit..kolik bezejmených odepsat a kolik patníků ještě třeba občurat.. nechej mě raděj spát.
Jinak přeji všem dobrým lidem mnoho dobrého a ať jejich otevřená srdéčka letí galaxiemi celého Všehomíra s úsměvem.
[3] Vložil: Večernice, 2.1.2017, 19:42:31
Dobrý večer, pane Krpatý. Já vašemu městu moc fandím, tak i jako krásnému kraji Vysočina :-) Tak jako Ostrava, je i Velké Meziříčí moje srdeční záležitost. Prostě si člověk vybírá - co má rád. Vše je o energiích sympatických nebo nesympatických. Tak jako to je i v životě. Protože je to - život sám. Přeju vám - ať vám vše vyjde jak potřebujete a chcete sám. Vždy říkám. Hvězdy míní - ale pouze člověk - mění...*
[4] Vložil: Cyril Krpatý, 3.1.2017, 13:55:41
A jak říká jedno staré židovské přísloví: " lidé myslí a Pán Bůh se směje"
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist