Paní Kamínková bude vyprávět o tom, jak klasickou medicínu sama doplňovala alternativními metodami a co všechno pro své zdraví podnikla. Účast přislíbila i paní doktorka Náležinská z Masarykova onkologického ústavu, která byla její ošetřující lékařkou.
Beseda se uskuteční v sále hasičské zbrojnice, ulice Nad Gymnáziem 464, Velké Meziříčí. V pátek 10. února od 18.00 hodin.
Vstupné bude dobrovolné, výtěžek je určen pro paní Kamínkovou.
Akci pořádá Domácí hospic Vysočina, o.p.s.

Autor: Anetka Vrbková
Publikoval: -kas-








