• Dóza středisko volného času dnes slavnostně na Komenského ulici otevřela nové prostory. Zároveň se konal den otevřených dveří.
  • Strážníci dohlížejí na bezpečnou cestu školáků k provizorní autobusové zastávce.
  • Na obchvatu u Oslavice se stala další z nekonečné řady dopravních nehod. Podrobnosti včetně videa připravujeme...
  • Kašna na náměstí byla po sezóně vypuštěna a zastřešena.

Lyžařské závody POH a Madeja sport cup

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 10. 2. 2017 - komentářů 0

V uplynulých dnech jeli lyžaři Ski klubu VM několik závodů. Jednalo se o 2 závody Poháru Orlických hor (Čenkovice a Dolní Morava) a o 2 závody Madeja sport cupu.

Čenkovický večerní obří slalom vyšel nejlépe Daně Harvey, která skončila v kategorii předžáci na skvělém pátém místě. V první dvacítce se ještě umístil Marek Balej (16.) a Veronika Švandová (20.).

V žákovských kategoriích se jela už 2 kola. Natka Malcová zajela velmi slušně první kolo, v druhém bohužel téměř upadla a celkově skončila 13., stejně jako Žaneta Vrábelová (Tadeáš Bíbr 18., Zuzka Rašovská 21.).

V sobotu se jely 2 závody Madeja sport cupu, kterých se účastnili Marek Balej, Karolína Balejová, Veronika Švandová a Dana Harvey. Nejlépe zajela posledně jmenovaná, v prvním závodě skončila 14., v druhém 19.

Nedělní závod POH na Dolní Moravě velmi poznamenalo počasí. Díky oteplení, dešti a mlze se v trati tvořila koryta a čím vyšší měl závodník startovní číslo, tím horší byla viditelnost i regulérnost závodu. Naši závodníci se umístili většinou v druhé patnáctce.

Autor: Ivo Doležal

25. 3. 2021 - Sára Strnadová z Velkého Meziříčí je světovou juniorskou šampionkou ve snowboardcrossu

Velký úspěch na juniorském mistrovství světa v Krasnojarsku si tento týden ve snowboardcrossu připsala rodačka z Velkého Meziříčí Sára Strnadová.

9. 4. 2021 - VIDEO: Finálová zlatá jízda Sáry Strnadové

Vítězná finálová jízda z ruského Krasnojarsku snowboardcrossové závodnice Sáry Strnadové, která ji vynesla zlatou medaily a hlavně titul mistryně světa!

12. 3. 2021 - Další úspěšný víkend Sáry Strnadové

O víkendu se konaly další závody Evropského poháru v Rakouském Montafonu.

25. 1. 2021 - Sáru Strnadovou porazila v Colere jen olympijská vítězka

První dva snowboardcrossové závody kategorie FIS roku 2021 hostilo 16.1. italské Colere.