CAFÉ GUSTO
Dnes je 16. června 2024, svátek má Zbyněk, zítra Adolf.
  • Na pouťových slavnostech vystupuje veselá kapela Kašpárek v rohlíku.
  • Legendární dechovková kapela Mistříňanka začala sobotní program pouťových slavností na náměstí
  • Až budu dospělý, chci být jako ty... Centrum Kopretina na sobotní odpoledne v zámeckém parku připravilo pro děti zábavný dětský den.
  • Divadlo Jaromír z Křižanova zahrálo dětem o pouti na nádvoří staré pošty vtipnou pohádku na motivy příběhu o Robinovi Hoodovi.
  • Z titulu mistryň republikové soutěže starších žákyň ve fotbale se na velkomeziřčském trávníku radovaly hráčky AC Sprata Praha, které porazily FC Baník Ostrava 3:0.
  • Závod historických vozidel 1000 mil československých projel v sobotu po poledni přes Velké Meziříčí. Více foto na našem Facebooku.

Ve Velkém Meziříčí otevřel ARMEX ENERGY svou už 27. pobočku

- - 21. 2. 2017 - komentářů  0
Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
foto: NovinyVM.cz
Ve Velkém Meziříčí otevřel ARMEX ENERGY svou už 27. pobočku
Interiér pobočky Armex Energy. foto: fc Armex Energy.
Slavnostní otevření. foto: fc Armex Energy.

ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu, otevřel ve Velkém Meziříčí novou pobočku. Jde o už 27. pobočku v zemi a zároveň první na Vysočině. První letos nově otevřená pobočka ARMEX ENERGY bude sloužit jako kontaktní místo pro zájemce o změnu dodavatele. V letošním roce plánuje dodavatel energií otevřít dalších přibližně pět poboček. Klienti si tu budou moci vyřídit své záležitosti ohledně dodávek energií nebo získat tipy na jejich úsporu.


Nechceme klientům narušovat soukromí prostřednictvím podomních obchodníků. Sázíme na solidnost, a proto jdeme cestou kamenných poboček. Vedle změny dodavatele lidé na pobočce získají také tipy na možné úspory energií, ale také si zde mohou koupit kvalitní úsporné LED žárovky,“ vysvětluje základní strategii firmy Jan Vávrovec, obchodní ředitel ARMEX ENERGY. Vloni společnost otevřela nové pobočky například v Přerově, Olomouci nebo ve Svitavách. Budovat nové pobočky plánuje i letos.

 

V pobočce ve Velkém Meziříčí stejně jako v 26 dosavadních zastoupeních ARMEX ENERGY budou zákazníkům k dispozici speciálně vyškolení pracovníci. „Jejich úkolem je poskytnou klientům poprodejní servis nebo poradit ohledně úspory energií. A nejde jen o obecné rady. Naši pracovníci jsou schopni dát doporučení, které vychází ze situace v konkrétní domácnosti nebo firmě. Zároveň pomáhají zájemcům o změnu dodavatele energií,“ dodal Jan Vávrovec. Otevřením pobočky byla ve Velkém Meziříčí vytvořena dvě nová pracovní místa.

 

Firma v současné době provozuje 27 kamenných poboček, vedle Vysočiny, střední a jižní Moravy také ve východních, severních a středních Čechách. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet o čtyři až pět tisíc nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun ročně.

 


O firmě: Společnost ARMEX ENERGY, a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005, tedy přes deset let a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. Tržby firmy se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání. ARMEX ENERGY, a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic. Celkový obrat skupiny je vyšší než 18 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují miliardu korun.


Autor: Ing. Martin Jonáš, mediální zástupce ARMEX ENERGY, a.s.

Publikoval: -kas-

Čtěte také

21. 2. 2024 - Velké Meziříčí se hýbe i v zimě

Velké Meziříčí se hýbe i v zimě
Ve fitness centru Panorama Fitness, kde je unikátní systém vstupů přes mobilní aplikaci se od začátku prosince do konce ledna registrovalo více než 100 lidí.

8. 11. 2023 - Novinky ve Vinotéka v Radnické

Novinky ve Vinotéka v Radnické
Zeptali jsme se majitele Vinotéky v ulici Radnická ve Velkém Meziříčí, na co se můžeme těšit v nejbližší době.

28. 11. 2023 - Kdy je vhodné psům dopřát speciální hypoalergenní stravu?

Kdy je vhodné psům dopřát speciální hypoalergenní stravu?
Máte doma čtyřnohého chlupáče, který miluje procházky, mazlení, svou misku s granulemi a také svůj pelech? Pokud se váš pejsek poslední dobou chová divně, může to být způsobeno řadou věcí. Kdy je...

25. 10. 2023 - Ahoj Země - ahoj podzime! Odpoledne pro malé i velké

Ahoj Země - ahoj podzime! Odpoledne pro malé i velké
Pátý ročník ekologického dne pro děti i dospělé, tentokrát v podzimním termínu. Pojďte s námi strávit odpoledne, pobavit se o ekologii nebo si třeba něco vyrobit.


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

PBS Velká Bíteš - PŘISTAŇTE V PBS
TOPlist