Dnes je 23. září 2021, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • Dóza středisko volného času dnes slavnostně na Komenského ulici otevřela nové prostory. Zároveň se konal den otevřených dveří.
  • Strážníci dohlížejí na bezpečnou cestu školáků k provizorní autobusové zastávce.
  • Probíhá bětonování dálší části mostu na Třebíčské.
  • Na obchvatu u Oslavice se stala další z nekonečné řady dopravních nehod. Podrobnosti včetně videa připravujeme...
  • Kašna na náměstí byla po sezóně vypuštěna a zastřešena.

Začněte se OPRAVDU učit anglicky?

ZPRÁVY - KOMERČNÍ ČLÁNKY - 12. 3. 2017 - komentářů 0

Bylo jedním z Vašich novoročních předsevzetí oprášit si svoji angličtinu či začít se učit zcela od začátku? A stále jste pro sebe nic neudělali? Možná jste někdy slyšeli o jazykovém koučinku? Zní to moderně a lákavě? Třeba je to pro Vás ta správná cesta k Vaší vysněné angličtině.


Nejprve si objasněme, že pojem koučink nemá pranic společného s oblíbenou aktivitou zvanou gaučing a také netřeba očekávat trénink fotbalu či vylepšení Vašeho tenisového úderu. Trénovat ovšem budeme, ale zejména Váš mozek, a to důkladně, neboť tato metoda výuky jazyků využívá nejnovějších poznatků neurovědy (tedy vědy o mozku). Zajímalo Vás někdy, jak se Váš mozek rád učí? Třeba zrovna systematická práce s učebnicí či biflování slovíček mu zcela nevyhovuje? Když bychom si chtěli tuto strastiplnou cestu ulehčit, zvolíme si rychlejší, efektivnější a zábavnější cestu. Každá hodina angličtiny je zcela přizpůsobena potřebám a preferencím studenta. Vyberete si tedy společně s Vaším jazykovým koučem, kudy a jak Vaše cesta k vysněným jazykovým cílům povede. Jazykový koučink totiž stejně jako life koučink pracuje s cíli. Vědci zjistili, že stanovit si cíl je velice efektivní, zejména pokud máme zároveň vedle sebe někoho, komu poreferujeme o tom, jak se Vám daří, kdo Vás podpoří a hlavně motivuje. Takto si můžeme pravděpodobnost dosažení Vámi zvoleného cíle zvýšit až na neuvěřitelných 95% (American Society of Training and Develpment). Jazykový kouč navíc ví, jak pomoci klientovi určit si realistický, ale zároveň lákavý cíl. Kolik lidí chce umět mluvit anglicky, ale vůbec nemají ponětí, kam se mohou dostat za měsíc, dva, tři…

A jestliže zrovna nemáte času nazbyt, to také není problém, neboť v době internetové revoluce je zcela běžné si sjednat Vaši hodinu on-line. Takže nevystrčíte nos z domu a můžete se klidně učit v papučích. Jestli Vás moje nabídka zaujala nebo byste chtěli vědět víc, určitě mě kontaktujte. První jazyková konzultace je zdarma.

 

Eva Koudelíková

evakaspar@seznam.cz


Autor: Eva Koudelíková

Publikoval: -red-

Čtěte také

4. 5. 2021 - Čím bylo jiné předávání Oscarů 2021?

Letošní ročník předávání filmových sošek Oscara pro nejlepší filmové tituly, režii, herce a herečky, ale i další kategorie, bylo skutečně výjimečné.

13. 9. 2021 - Top 5 kasin s online ruletou za skutečné peníze

Ve světě online hazardních her existuje mnoho kategorií, do kterých se mohou čeští hráči s radostí ponořit a užít si trochu hazardování z pohodlí svého vlastního domova. Mezi vůbec nejoblíbenější hazardní hry...

8. 4. 2021 - MŠ Velké Meziříčí hledá ekonoma/ekonomku školy

Mateřská škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ekonom/ekonomka školy. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s termínem nástupu 23. 8. 2021.

19. 7. 2021 - ZAHRADNICTVÍ ROZMARÍNEK představí BYLINKY DO KUCHYNĚ

Jaké bylinky používáte v kuchyni? Máte zkušennosti s netradičními bylinami? Používáte je sušené nebo raději čerstvé? Jaké kombinace bylinek se k sobě hodí? Jaké bylinky se hodí do dipů a jaké dokáží...


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
Domácí hospic Vysočina hledá zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Draka Kabely, s.r.o. přijme nové zaměstnance
TOPlist