Nejprve se utkali se ZŠ Komenského 2 ze Žďáru n. S.. Tento zápas prohráli 16:44. Ve druhém utkání porazili Gymnázium z Bystřice n. P. 39:18. Celkově se tedy umístili na krásném 2. místě v okrese. Blahopřejeme.
Školu reprezentovali:
NOVÁK JAN 37, JONÁŠ RADEK 2, JONÁŠ PETR 8, PAVELEC RADEK 2, DVOŘÁK JÁCHYM, KRYŠTOF ADAM, DERAHA LUKÁŠ 2, NAVRÁTIL PETR, ŘEZÁČ TOBIAS 2, ROSA JAKUB 2
Autor: Zdeněk Liška, učitel TV
Publikoval: -kas-












