Chlapci po bojovném výkonu prohráli 17:25 se ZŠ Újezd u Brna a na mistrovství si tedy nezahrají. Přesto chci všem klukům poděkovat za předvedený výkon, protože odehráli velice dobré utkání s loňským účastníkem finále této soutěže. Naši hru ocenili i trenéři vítězné školy.
Školu reprezentovali: SVOBODA VOJTĚCH 5, ŠROLER DOMINIK 2, MALATA MIREK 1, FIALA ŠTĚPÁN 8, NOVÁK JAN 1, BIBR NIKOLA, HLADÍK JAN. ROSA JAN, FREY DANIEL , STUPKA PATRIK, MALATA MAREK
Autor: Zdeněk Liška, učitel TV
Publikoval: -kas-











