Pod patronací Asociace školních sportovních klubů ČR jsme vystupovali v nelehké roli obhájce předchozích triumfů. Pětičlennou základní skupinou jsme prošli bez zaváhání a postupně porazil soupeře ze ZŠ Velké Bíteše 19:4, 2. ZŠ Nové Město na Moravě 20:3, ZŠ Nová Ves 16:4 a ZŠ Nové Veselí 20:4. V semifinálovém duelu jsme si hladce poradili s týmem ZŠ Sokolovská VM 20:8, což znamenalo počtvrté v řadě za sebou možnost sehrát finálové utkání. V něm jsme narazili na loňského rivala ze ZŠ TGM Bystřice nad Pernštejnem a dokázali jsme svůj velmi dobrý kolektivní výkon po roce potvrdit a vítězstvím v poměru 16:7.
Prvenství v okresním kole nám zajistilo postup do květnového krajského kola, které pořádá DDM Havlíčkův Brod. To je pro nás jaksi „zakleté“, neboť tři po sobě jdoucí roky se nám nepodařilo v konkurenci pěti týmů prosadit se a kvalifikovat se až do celorepublikového finále. Tak snad letos???
Hráli:
Kučera Tomáš, Koudela Robin, Zejda Martin, Zezula Petr, Požár Adam, Bradáč Vojtěch,
Musil Jakub, Tesař Matouš, Krčál Michal, Dvořák Pavel, Procházka Jakub, Krištof Šimon.
Vedoucí družstva ing. Vincenc Záviška.
Autor: Vincenc Záviška
Publikoval: -kas-













