Obě naše družstva odehrála 4 utkání. Po skončení celého turnaje se radovali z konečného 1.místa Dravci z a 3. místa Lišáci. Pro některé chlapce to byl první turnaj a zároveň příležitost uplatnit získané dovedností v kroužku florbalu. Blahopřejeme.
Školu reprezentovali:
DRAVCI - Štěpán Holub 8, Michal Kraus 1, Šimon Chromý 3, Ondřej Juhas, Adam Krejčí 3, Daniel Milota, Václav Oulehla, Adam Kašpar, Šimon Rašovský (brankář) a Tomáš Balga
LIŠÁCI - Robin Strnad 4, Tomáš Malec 3, Vlasta Zachoval 1, David Slabý, Marek Sedlák, Denis a Patrik Smejkalovi, Ivo Zahradníček a Roman Starý
Autor: Mgr. Zdeněk Liška, učitel TV
Publikoval: -kas-













