• Do obcí Slavičky, Smrk, Trnava, Dolní Heřmanice a do Oslavice (na fotografii) již zajíždí mobilní pošta.
  • Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • V areálu sběrného dvora TSVM na Karlově byly zapraveny nové váhy.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.

Chlapci ze starší přípravky jsou krajští vítězové

SPORT - ATLETIKA - 26. 9. 2017 - komentářů 0

V neděli 17. září se v Jihlavě konalo páté kolo soutěže přípravek. Tentokrát se nebojovalo jenom o medaile za čtyřboj jednotlivců, ale také medaile dostávala nejlepší družstva.

V družstvech v kategorii dívek kralovaly závodnice z Jihlavy. Mezi chlapci v mladší kategorii zvítězila Atletika Jemnice a starší kategorii vyhrálo Velké Meziříčí. I mladší přípravka se neztratila a obsadila stříbrnou příčku.

V celkovém umístění víceboje si opět nejlépe vedl Tomáš Pipek a Jakub Doležal, kteřízískali bramborovou medaili v celkovém pořadí víceboje.

K výborným umístěním v soutěži družstev určitě přispěla i vítězná štafeta ( Doležal Jakub, Absolon Patrik, Zmrhal Sebastián, Pospíchal Petr) a bronzové štafety st. hochů ( Malec, Harvey, Pipek Tomáš, Doležal Jan) a ml. hochů ( Ambrož, Pipek Vojtěch, Pospíšil, Fialka) a ml. dívek ( Palečková N+K, Havlišová, Smejkalová).

V uplynulém ročníku jsme získali pouze jedinou medaili v celkovém víceboji a to zásluhou Honzy Doležala. Největším bramborovým vítězem byl učitě Tomáš Pipek za tři 4. místa z 5 závodů.

Autor: Dana Cahová Harvey

14. 3. 2022 - Ve Velkém Meziříčí v srpnu proběhne Kemp vítězů

Premiérový ročník Kempu vítězů ve Velkém Meziříčí!

1. 7. 2022 - Atletika - mezistátní utkání dorostu, Sára Pavlidu zvítězila v dálce

V maďarském Székesféhérváru se uskutečnilo mezistátní utkání dorostu mezi výběry České republiky, Slovenska, Slovinska a pořádajícího Maďarska.

24. 6. 2022 - M ČR dorostu a juniorů v Ostravě. Sára Pavlidu a Tomáš Neufuss stříbrní

O víkendu 18. a 19. června proběhlo v tropickém počasí republikové mistrovství juniorů a dorostu.

29. 4. 2022 - Mladí běžci Kraje Vysočina mají za sebou jarní část běžeckého poháru

V sobotu 2. dubna se v Třebíči konal první závod Běžeckého poháru mládeže Běh Lorenzovými sady.