Počasí nám bohužel nepřálo, a tak jsme byli nuceni akci přesunout z venkovního hřiště do tělocvičny ZŠ Školní. Přihlásilo se nám celkem 8 týmů a to z VM, Třebíče a Bystřice. Kromě mnoha více než vyrovnaných mačů jsme mohli vidět parádní akce, které byly mnohdy zakončeny krásnou smečí. V základní části bylo odehráno celkem 28 zápasů.
Tabulka po základní části vypadala takto:
1. Falco team (VM) 6 výher, 0 proher 104:54
2. Jordanovi synové (Třebíč) 5 výher, 1 prohra 91:62
3. Most Wanted (Třebíč) 4 výhry, 2 prohry 100:64
4. Lidl team (VM) 3 výhry, 3 prohry 71:63
5. Superkundy (Bystřice) 2 výhry, 4 prohry 65:75
6. Čecháky team (VM) 1 výhra, 5 proher 41:88
7. Leváci (VM) 0 výher, 6 proher 43:110
8. Lopaty (VM) pro zranění odstoupily a výsledky byly anulovány
V play off si to mezi sebou rozdali Falco team vs. Lidl team a Jordanovi synové vs. Most Wanted. V těchto zápasech vyhráli Falco team a Most Wanted, kteří si zahráli o 1. místo. O 3. místo pak bojovali Jordanovi synové s Lidl teamem. Celé play off bylo vyrovnané a vždy to bylo jen o pár bodíků.
Konečné pořadí na bedně:
1. Most Wanted - Matěj Vrtal, Jan Sladký a David Špaček
2. Falco team - Lukáš Kadela, Tomáš Zezula, Tomáš Tyl a Vojtěch Prášek
3. Jordanovi synové - Tomáš Chovan, Jakub Mikoláš, Lukáš Mann a Vojta Dufek
V průběhu turnaje byly k vidění i dovednostní soutěže, do kterých se zapojila téměř polovina hráčů, díky čemuž byla zajištěna nejen vyrovnanost, ale především kvalita podaných výkonů.
První soutěž byla ve střelbě trojek, kdy měl každý hráč 10 pokusů - 2 hody na každé z 5 pozic. Tato soutěž se nám trošku protáhla rozstřelem o 3. místo, protože 3 soutěžící měli stejný počet bodů, ale nakonec se rozhodlo.
1. Jan Sladký
2. Lukáš Kadela
3. Jakub Mikoláš
Druhá soutěž byla v hodu z poloviny hřiště kdy každý měl 5 pokusů. Tady se házely míče dost daleko, ale víme, že to nejde natrénovat, takže to bylo spíše o štěstí. Jediný šťastlivec, kterému se to podařilo byl Lukáš Mann, který vyhrál nečekaně 1. místo. Myslím si, že se vše povedlo a snad jste si to užili a pobavili se. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří dorazili si zahrát a také fanouškům, kteří přišli zafandit. Díky patří sponzorům Výtahy s.r.o., Falco Computer, Arena Club, Technické služby VM a také ZŠ Školní za poskytnutí náhradního zázemí při nepřízni počasí. Dále bychom chtěli poděkovat našemu catering teamu ve složení Pavel Janeček a Anna Šoukalová, bez kterých by to nešlo. Další na seznamu je Dj One, který nás provázel celé odpoledne a večer na after po hudební stránce. Díky i dalším Dj's co zahráli na party: Shampy, Golda a Georgea. Pak ještě jednou Georgeovi a Onevi za pomoc se supportem. A v neposlední řadě chci poděkovat klukům Petr Weiss a Lukáš Kadela, se kterými jsem se do toho pustil.
Co závěrem? Snad jen, aby jste trénovali a za rok na viděnou, mějte se.
Autor: Jakub Smolík
Publikoval: -kas-
Fotogalerie




















