Prvního kola se zúčastnilo 66 týmů v 5 různých barevných kategoriích. Nejmladší kategorie označená jako žlutá barva je pro děti navštěvující 1. - 3. Třídu. Přihlášeno bylo 14 družstev a hráli tzv.“přehazovanou“. Oranžová barva měla 16 družstev. Červeně jsou označení děti od 3. do 5. třídy a hrají „prstový volejbal“. Zde bylo 14 týmů. Do zelené kategorie se přihlásilo 11 trojčlenných družstev. Do poslední nejstarší modré kategorie, pro děti od páté do sedmé třídy Základních škol bylo 11 týmů. My jsme postavili do každé kategorie dva týmy. Celý turnaj se stihl odehrát za středeční dopoledne. Soutěžící dostali od pořadatelů malou svačinku. Po dvanácté hodině došlo k vyhlášení výsledků. Konečné umístění: žlutá 7. a 10. místo, oranžová 7. a 9. místo, červená 12. a 13. místo, zelená 9. a 10. místo a konečně modrá kategorie, kterou se nám povedlo vyhrát a druhý tým skončil 4. Další turnaj se bude konat v krajském městě, kam rozhodně pojedeme vylepšovat naše výsledky.
Minivolejbalisté: Trojan D., Hybášek S., Kučerová H., Hladík O., Zedníčková R., Ouředníčková V., Pálková L., Prudek P., Trojan F., Zedníček M., Janák M., Fňukal J., Vidlák A., Uchytil M. a Hedbávný D.
Na turnaji jsme měli i zastoupení v pozici rozhodčích: Špaček M., Hladík V., Hladík M.
Autor: Petr Vašíček
Publikoval: -kas-











