• Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.
  • Pod dálničním mostem na Vrchovecké se buduje odvodnění. Při každém větším dešti se zde spláchla zemina na vozovku.
  • Umělecký popelník u Rock Depa bez újmy nepřežil ani první víkend.

Boj o první místo

SPORT - VOLEJBAL - 23. 1. 2018 - komentářů 0

Takto bych nazval nedělní klání, které se uskutečnilo v odvetném utkání starších žáků s Polnou v Krajském přeboru.

V prvním utkání jsme uhráli na půdě soupeře jen jeden vítězný set a tak jsme jim to chtěli oplatit. Povedlo se. Polná přijela v plné síle. Rozcvičení, pozdrav a jdeme na to.

Rychlé vedení 7:3 nás tzv. „nakoplo“. Chvilka polevení koncentrace, soupeř v půli prvního setu vyrovnal na 17:17, vypadalo to, že se bude schylovat k dramatu. Otáčení po bodu až do stavu 21:21, kdy na podání přichází Honza Vanini. Ten svými rychlými plachtícími podáními zatlačí soupeře daleko od útočné čáry, polenští jsou nuceni přehrávat lehké míče, čehož plně využíváme! Konec prvního setu 25:21. Druhý set jsme zapojili hru ze zóny 6 (středem sítě z doskoku), kterou se nyní snažíme během tréninku zapracovat. Daří se. Vyhráváme 25:15.

Nestihli jsme ani vychladnout a už jsme se zdravili ke druhému zápasu. Musím přiznat, že to byl náš doposud nejlepší zápas, který jsme v letošní sezóně sehráli. Vojta Hladík byl opravdovým kapitánem na hřišti, všechny své spoluhráče řídil a byl pravým režisérem hry. Pravidelně rozdával vystřelené nahrávky, které jeho smečaři zatloukali jako hřebíky do prkna. Nádhera. Povedlo se nám dát příležitost Standovi Tvarůžkovi a Matějovi Janákovi, jako úplným nováčkům na hřišti. Vyhráváme 2:0 (13,12).

Tento víkend odjíždíme na další kolo Českého poháru do Frýdku Místku.

Sestava: Hladík V., Vanini J., Špaček M., Borkovec J., Janák J., Tvarůžek S., Janák M., Koš Š.

Autor: Petr Vašíček

7. 3. 2022 - Junioři ukázali svou sílu!

Volejbaloví junioři odjeli na svůj poslední extraligový turnaj do Českých Budějovic.

2. 5. 2022 - Boj o 2. ligu a příprava na finále juniorské extraligy

Volejbaloví junioři uhráli prvenství v krajském přeboru mužů a získali tím právo účastnit se kvalifikace o postup do 2.ligy mužů. Té se i v rámci přípravy na finále extraligy juniorů pochopitelně zúčastnili...

20. 12. 2021 - Na lídry jsme nestačili

Poslední dva zápasy 1. volejbalové ligy nám los přisoudil cestu ke dvěma lídrům současné tabulky.

26. 1. 2022 - 1. volejbalová liga: Prohry s „vyceněnými zuby“

Volejbalová 1. liga dospěla do poloviny nadstavby skupiny o 1.-8. místo.