Město Velké Meziříčí Vás srdečně zve na pietní vzpomínku obětí II. světové války a Velkomeziříčské tragédie. Uskuteční se dne 4. května 2018 na hřbitově Karlov ve Velkém Meziříčí u památníku padlých. Začátek v 17 hodin. Odjezd autobusu v 16.30 hodin od Jupiter clubu se zastávkou „U Kozů". Organizováno ve spolupráci s Českým svazem bojovníků za svobodu.
Autor: Josef Komínek, starosta Velkého Meziříčí
Publikoval: -kas-








