CAFÉ GUSTO - BRZY OTEVÍRÁME!
Dnes je 24. dubna 2024, svátek má Jiří, zítra Marek.
  • Milá Evičko, milý Luďku... tak začínal každý dialog ve stejnojmenné divadelní hře mapující životní příběh manželů Vojířových z Velkého Meziříčí, který napsala jejich vnučka Beáta Parkanová (uprostřed) a bravurně jej ztvárnili herci činoherního klubu.
  • Vlastivědná a genealogická společnost společně s Policií ČR a Besipem uspořádala pro všechny zájemce v kině bezplatnou akci k prevenci kyberkriminality a bezpečnosti silničního provozu.
  • Včerejší nepořádek kolem kontejnerů na papír na Třebíčské vystřídal dnešní nepořádek kolem kontejnerů plast, odložené jsou zde části auta.
  • U odbočky z Třebíčské k policejní stanici přibylo nové dopravní zrcadlo.
  • Nekonečný problém. Přeplněné kontejnery na tříděný odpad na Třebíčské u starého nádraží.
  • O mimořádné odměny pana starosty a místostarosty ve Velkém Meziříčí se zajímala také celostátní televize NOVA. Reportáž byla odvysílaná v pořadu Televizní noviny 21. 4. 2024 cca v čase 20:07.

Majitelé Floridy hazardují se zdravím zákazníků

- - 20. 4. 2010 - komentářů  0
foto: archiv

Koncem minulého roku byla v našem městě otevřena nová diskotéka jménem Florida Fashion. Poslední dobou se o ní mluví stále častěji, a to nejen v našem městě. V březnu tohoto roku dostala Krajská hygienická stanice anonymní oznámení týkající se kvality vody z vrtu, kterou provozovatelé používají pro provoz.


V anonymním oznámení, které bylo doručeno dozorové činnosti KHSV, se hovoří o používání pitné vody z hlubinného vrtu na parcele bývalé koželužny.

Vzhledem k tomu, že vyvstalo podezření, že nepovoleným provozem diskotéky jsou porušovány právní předpisy , které dozorují i další správní úřady, inicioval ředitel KHSV po dohodě se starostou města Velké Meziříčí jednání zástupců dotčených správních úřadů na Městském úřadě ve Velkém Meziříčí na den 17.03.2010.
Zúčastnili se ho zástupci odboru výstavby, živnostenského úřadu, HZS kraje Vysočina, Obvodního oddělení Policie ČR Velké Meziříčí a KHSV. Bylo konstatováno, že diskotéka probíhá v prostorách, které dosud nebyly pro tento účel zkolaudovány, třebaže provozovatel je držitelem příslušného živnostenského listu pro obor hostinská činnost.
Pro ověření obsahu anonymního podání bylo rozhodnuto uskutečnit za asistence Policie ČR Velké Meziříčí v tomto zařízení společnou kontrolní akci v nočních hodinách dne 26.3.2010.

Při této kontrolní akci zjistili zástupci KHS, že provoz diskotéky využívá skutečně jako zdroj pitné vody vodu z hlubinného vrtu, jejíž kvalita nebyla provozovatelem zjištěna v souladu s právními předpisy analýzou vzorku u akreditované laboratoře. Tato povinnost byla provozovateli uložena v rámci stanoviska vydaného KHSV ke stavební úpravě stávajícího objektu. Proto byl pověřeným pracovníkem Zdravotního ústavu se sídlem v Brně za přítomnosti zástupce KHSV odebrán kontrolní vzorek ze zdroje vody k inspekčnímu zjištění její kvality.
Analýzou vzorku vody bylo konstatováno závažné překročení mezních hodnot i nejvyšší mezdní hodnoty v ukazatelích dusičnany, chloridy, koliformní bakterie, počty bakterií při 22 stupňů Celsia a počty při 36 stupňů Celsia a z těchto důvodu nelze tuto vodu používat jako pitnou. Kontrolní zjištění provedli i ostatní zástupci správních úřadů, včetně Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina.

Výsledky kontrolní akce byly projednány z iniciativy ředitele KHSV u starosty Města Velké Meziříčí za účasti vedení města, zástupců odboru výstavby, živnostenského úřadu, životního prostředí, HZS kraje Vysočina, Obvodního oddělení Policie ČR Velké Meziříčí a KHSV na společné schůzce dne 13. dubna 2010, přičemž byl zhodnocen současný právní stav provozování diskotéky a konstatováno, že jednotlivé orgány státní moci budou na základě kontrolních zjištění vůči provozovateli postupovat samostatně a v případech, kdy to platné právní předpisy neumožňují, předají svoje zjištění písemně stavebnímu úřadu, který vede řízení o žádosti provozovatele o stavební úpravy stávajícího objektu s dosud platnou kolaudací jako sklad kůží. Diskotéka je i nadále provozována v nezkolaudovaných prostorách.

Na základě výsledků rozboru vzorku odebrané vody byl odborným referentem KHSV předvolán statutární zástupce frmy Stick Shoe s.r.o. na den 21.04.2010 ve věci seznámení s výsledky provedeného rozboru vody a vypracování protokolu o kontrolním zjištění. Protože provoz diskotéky není zkolaudován stavebním úřadem a činnost spadající do kompetence KHSV nebyla ze strany KHSV povolena, neumožňuje zákon o ochraně veřejného zdraví, aby bylo nařízeno okamžité uzavření provozovny, ani pozastavení výkonu činnosti.

Zdroj: Krajská hygienická stanice jako orgán ochrany veřejného zdraví

Autor: -redakce-

Čtěte také

9. 10. 2023 - Leží Vám doma knihy, které už nečtete? Pošlete svou knihu do dalšího kola

Leží Vám doma knihy, které už nečtete? Pošlete svou knihu do dalšího kola
Knihy nechtějí ležet na policích. Pošleme je do nových obýváků a pokojů.

20. 9. 2023 - O deset tun přetížené nákladní vozidlo

O deset tun přetížené nákladní vozidlo
V pondělí 19. září kolem půl deváté dopoledne policisté z Dopravního inspektorátu Pelhřimov ve spolupráci s Centrem služeb pro silniční dopravu kontrolovali na silniční odpočívce silnice I/34 u obce Dehtáře dodávková...

9. 2. 2024 - V zámecké sýpce pokračuje dostavadní nájemce

V zámecké sýpce pokračuje dostavadní nájemce
Zámecká sýpka u Jordánku, kterou vlastní město má od února staronového nájemce.

31. 1. 2024 - Policisté objasnili krádež v prodejně elektra

Policisté objasnili krádež v prodejně elektra
Policisté objasnili krádež, ke které došlo v listopadu loňského roku v prodejně elektra ve Velkém Meziříčí.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 97.

[1] Vložil: Comics for Fans, 20.4.2010, 20:58:57
"Majitelé Floridy hazardují se zdravím zákazníků"
Způsob jak získat punc jedinečnosti za každou cenu...!!?
[2] Vložil: marek, 20.4.2010, 21:56:12
tak na co tady máme ten stavební úřad??tak ať ho zruší a ať si dělá každý co chce nejenom ti hazardéři z floridy.anebo je to o tom kdo víc dá??
[3] Vložil: Doudleba, 21.4.2010, 09:13:44
Tak hygiena to zavřít nemůže, Policie to zavřít nemůže, předtím už jsme se dozvěděli, že ani radnice na ně nemá žádné páky... Skoro to vypadá, že všechny ty zákony, předpisy, vyhlášky a normy jsou jen pro srandu králíkům. Nebo je takový Absurdistán jen ve VelMezu?
[4] Vložil: Lojza, 21.4.2010, 09:13:50
Tohle už je výsměch. Na floridě porušují snad všechno co jde a nic se neděje, nikdo nic nevidí.
[5] Vložil: Občan, 21.4.2010, 09:25:40
Je to výsměch všem úřadům v ČR. Na co úřady tedy máme?? Rozpustil bych je a hned by byl rozpočet ČR v pohodě. Ten kdo má řádně zkolaudováno, tomu můžou provoz zavřít, kdo nemá, jede vesel dál.. No paráda.
[6] Vložil: rejpal, 21.4.2010, 09:54:45
Na toto téma už toho zde proběhlo dost.Pokud jste viděli fotky,v jiném příspěvku,trsala tam vedoucí ze živnostenského.Pod svícnem tma.Starosta,to je jen předvolební záclonka.
[7] Vložil: Veks, 21.4.2010, 09:54:54
Přeji dobrou chuť všem, co pijí z těch skleniček umytých v čisté vodě z bývalé koželužny Mňam.
[8] Vložil: Ládin, 21.4.2010, 10:53:12
Mám takovej dojem že nedávno byla a ještě je v Meziříčí taková menší epidemie střevní chřipky... Tak už vím z čeho... :-)
[9] Vložil: sigen, 21.4.2010, 16:06:12
Omg, někteří jste opravdu směšní.."Je to o tom kdo víc dá?-Nebo je takový Absurdistán jen ve VelMezu?-Na co úřady tedy máme?? Rozpustil bych je a hned by byl rozpočet ČR v pohodě. ".... Lidi, vidíte to až příliš jednoduše. Zajímalo by mě, jak by to vypadalo, kdyby jste byli v pozici např. starosty nebo kohokoliv jiného vy...určitě by jste s tím hnuli. Jasně..Nebylo by to jinak
[10] Vložil: Pája, 22.4.2010, 12:19:45
sigen: velice by mě zajímalo, jak celá tahle věc skončí, myslím že nakonec jim budovu raději zkolaudují, uloží 1000 korun pokutu a to bude vše.... A flo se bude dál jen smát...
[11] Vložil: Petr, 22.4.2010, 12:20:01
Myslím že město dělá málo.Měli by tam dělat šťáru každou akci,ono by to aspoň trochu otrávilo ty lidi co tam lezou.Možná každou akci dvakrát kontrolovat co se tam děje,komu se nalévá atd.Ne jednou za skoro půl roku co to tam běží,v tomhle ohledu si myslím že by se město mělo víc snažit.
[12] Vložil: Evžen, 22.4.2010, 12:20:16
Nevím nad čím tady pořád mudrujete, copak není naše město dostatečně proslulé svými úplatkářskými aférami?Florida má na svých stránchách uvedené že je mecenášem klubu Dominiček, ale zapoměli napsat, že ten Dominiček sedí v Mezu na radnici na stavebním úřadě
[13] Vložil: kain, 22.4.2010, 12:20:28
jen jsem teď zvědavej co udělají radní aby zamaskovali svoji rádoby neschopnost něco vidět, čím ještě překvapí????
[14] Vložil: wentil, 22.4.2010, 15:38:56
Evžen: co to meles? na radnici zadnej dominiček není?
[15] Vložil: Bobr, 22.4.2010, 15:39:14
šťáru by měli udělat spíš na exku tam se nalívá nezletilejm
[16] Vložil: sigen, 22.4.2010, 18:47:40
Pája..... a kolektiv: podle mě to dopadne ještě trochu jinak .........Ale pořád mě zaráží, jak tady někteří pořád řeší úplatkářství:-D To, že se teda tady našlo pár lidí kolem autoškoly, neznamená, že všichni ostatní z radnice berou taky:-D To snad ne A i kdyby teda, závidíte? Všichni tady řešíte floridu a nějaký šťáry, to nemáte svoje problémy, které musíte řešit? A hlavně důležitější?
[17] Vložil: ED, 22.4.2010, 18:47:53
Wentil: Bobr: hmm, další chytrý a důvtipný člověk , je to nádhera když má někdo filipa
[18] Vložil: občan absurdistánu!!, 22.4.2010, 18:48:16
Tak to jsem zvědav jestli tento víkend ti papáláši z radnice budou zase nečině přihlížet jak se v tomto městě hazarduje se životy převážně mladých lidí.No uvidíme na jak dlouho má Florida předplatné na stavebním úřadě u pana K... o kterém se všeobecně ví jak chodí s otevřenou kapsou.I já osobně bych o tom mohl docela pohovořit,ale už mám postaveno tak jsem v pohodě.
[19] Vložil: Radek, 23.4.2010, 12:03:25
Evžene,úplatkářské aféry ve VelMezu? To není možné,vždyť je to tu samý křesťan. a ti si takové věci nemohou dovolit
[20] Vložil: rejpal, 23.4.2010, 12:03:58
Nebudou náhodou volby?Tak jim to ukažme.Otázka je,co se změní.Penízky mají velkou moc,ty už pokřivily mnoho charakterů.
[21] Vložil: občan, 23.4.2010, 13:30:11
no ukáže se dneska, jestli bude otevřeno i dnes tak je to samozřejmě podplacené, protože měsští zastupitelé hájící občany by bez úplatků se na tento bordel neměli jen dívat!!!!!! tak co páni zastupitelé?????
[22] Vložil: občan.ka :D, 23.4.2010, 17:25:52
boože vy jste trapní, někdo by měl uplatit vás, aby jste tady takhle blbě nekecali
[23] Vložil: zdravím, 23.4.2010, 17:26:25
Mohl by mi prosím vás někdo vysvětlit, co přesně máte proti lidem z radnice? Všichni se zde do nich strefujete. Nevypadá to zrovna moc dobře ;-) Dalo by se říct, že jste taková skupina snad i nevystudovaných neumětelů, kteří jsou znechuceni svou otravnou manuální prací a musí si to vynahrazovat pomlouváním ostatních, kteří se aspoň někam dostali. Vy je zde pořád jen pomlouváte a urážíte, no nevím. To teda musí být město, to VM.
[24] Vložil: meg, 23.4.2010, 22:36:13
ááá potrefené husy se ozývají
[25] Vložil: Eva.v.m., 24.4.2010, 11:21:02
Lidi, prý se tam něco deje mezi majiteli? Víte něco?
[26] Vložil: kozénka, 24.4.2010, 20:45:43
K bodu 23,všichni nemohli studovat v Plzni.Na tohle není potřeba diplom,na to stačí obyčejný selský rozum.
[27] Vložil: evka, 24.4.2010, 20:47:09
taky jsem něco zaslechla že už se tam pěkně rozhádali kvůli prachům.
[28] Vložil: O. Malec, 24.4.2010, 22:09:55
Ano je to tak, majtelé jsou rozhádaní, FLORIDA se bude zavírat k 2. květnu definitivně.
[29] Vložil: lucin, 25.4.2010, 19:02:27
Jasný! Jeden vyšoupl druhýho! Nakýblovala se tam ta prý rádoby modelka!!! Už má obrázky i na záchodě. Ale tam patří sama!
[30] Vložil: Market, 25.4.2010, 19:02:42
Byla jsem tam ted v pátek! Co se děje? Hruza, děs, a bordel tam dělají občané jiné pleti, bezdůvodně napadli mé známé. A majitel? S usměvem s nimi seděl u stolu, nakonec vyvedli napadeného kamaráda! Na co jsou tam vyhazovači? Byli jsme tam naposledy.
[31] Vložil: ročan, 25.4.2010, 19:03:02
To je tak když se do kšeftu sere ženská!
[32] Vložil: Honza. V., 25.4.2010, 19:03:10
Byl jsem tento víkend, začíná to být pěknej pajzl. Kde jsou ty lidi co tam bývali? Vyměnily i perzonál?
[33] Vložil: Hanina, 25.4.2010, 19:03:16
JO, jen je nechte, rozhadají se a konečně zavřou. Jak se říká, v jednotě je síla.
[34] Vložil: Pepa Z., 25.4.2010, 19:03:23
Je to pravda že se tam něco děje, znám oba dva floridáky, ale ta lepší část odešla. Pujde to do kytek!!!
[35] Vložil: snow, 25.4.2010, 19:03:27
Jsou to blbci, kvůli ženský!
[36] Vložil: Jana V., 26.4.2010, 08:43:34
Byli ste někdo na Floridě tento víkend? Já ano, BOHUŽEL. Opravdu hrůza, během měsíce to tak neuvěřitelně upadlo, že mě tam víckrát nikdo neuvidí! Občané jiných pletí tam vesele okrádají a obtěžují, ale to nikoho nezajímá.
[37] Vložil: Terka, 26.4.2010, 09:46:16
Když to nahoře čtu, tak si uvědomuji, že když jsme si nechali natočit vodu z kohoutku, tak jsme pili močku z kůží ??? Je mi z toho na blití.
[38] Vložil: Peťa, 26.4.2010, 18:04:22
Terko ano, v "soukromém clubu" je možné všechno.
[39] Vložil: Kájík, 26.4.2010, 18:04:27
Terka: jo, to jste pili úpěknej hnus. :-) To jsi se zaručeně po......
[40] Vložil: marcela, 26.4.2010, 18:04:47
Nejenom že tam mají závadnou vodu, ale říkala mi kámoška, že ji tam onehdy na záchodě proběhl pod nohama potkán nebo krysa tak to už na FLORIDU nikdy nevkročím.
[41] Vložil: stefan, 26.4.2010, 19:45:21
Všichni tady najednou nadáváte ne Floridu, tak proč tam lezete?
[42] Vložil: Martina, 26.4.2010, 22:22:09
Marcela! Potkan? Tak to jsi byla asi pěkně zhulaná!!
[43] Vložil: Mikey, 27.4.2010, 08:38:51
:-)
[44] Vložil: anett, 27.4.2010, 08:38:54
Flo pro nás skončila, at si je tam ta hvězda-modelka sama!!! Už je na každém sloupu.
[45] Vložil: kámoška, 27.4.2010, 13:09:25
Martino, já jsem tam opravdu toho potkana potkala. Málem jsem se po..... .
Stefane už tam nalezeme.
[46] Vložil: :-), 27.4.2010, 16:26:39
Prej od tohohle týdne nový interiér, akce na květen a Flo si jede vesele dál... to snad není možný
[47] Vložil: Jarča, 27.4.2010, 16:26:40
Stát se mě to co "kamošce" tak mě vynesou patama napřed. Taky už tam nevlezu.
[48] Vložil: Kuba, 28.4.2010, 12:48:39
Konečně začátek konce!!!
[49] Vložil: Michal, 28.4.2010, 19:24:54
Nechápu, která z těch slečen je ta rádoby modelka.
Pokud tím myslíte tu slečnu tmavé pleti co tam visí na zdi ,tak to můžu pouze konstatovat, že modelku může dělat každá co má p_del jak valach. S tou její postavou a celkovou vizáží si titul modelka udělila nejspíš sama ..
[50] Vložil: Jarka, 28.4.2010, 19:25:07
Marcelko to nebyl potkan, to byla spíš krysa. Zrovna asi slezla z plakátu
[51] Vložil: Peťa, 28.4.2010, 19:25:40
Nechápu, proč předělávají interiér když v květnu končí. Chování majitele a jeho přítelkyně je alarmující. K hostům se chovají jak k póvlu. Asi jim ještě nedošlo, že peníze tam nechávají právě hosté. Jestli tam ta hééérečka bude chodit s rypákem ještě víc nahoru tak si ho odře o strop.
[52] Vložil: slepec, 29.4.2010, 09:57:16
Michalovi. Myslím že některé ty barmanky jsou daleko hezčí, než ta hvězda!! A na nic si nehrajou, určitě né na modelky. Prý modelingová agentura - tak proto už je modelka., vypadá jako poník - malá s velkým zadkem. Asi si dáma myslí že máme slepecké brýle!!
[53] Vložil: Míšša, 29.4.2010, 09:57:28
jo hééérečka? A pan MAJITEL??? Houbelec!!!
Jedna tuctovka se dala do kupy s klukem z kravína a snaží se na něco hrát! Ráno ve 4.30h nám nenaleje ani panáka, ať jde k čertu!
[54] Vložil: Polda V.M., 29.4.2010, 09:57:34
Kam zmizel ten starej perzonál a lidi co dělali zábavu? Víte někdo?
[55] Vložil: Hele, 29.4.2010, 09:57:52
Peťa: předělávají interiér protože asi nekončí....
[56] Vložil: muffy, 29.4.2010, 20:18:38
V tomhle podniku jsem parkrat byl a reknu vam ze nic horsiho jsem nikdy nevidel uz jen to jak se tam ta zmalovana a vysolarkovana holcina plazi po tom tom nechutakovi ...prachy jsou hodne ale ne vse...jinak podnik jako takovy na me vubec nezapusobyl kladne ....personal netusi s cim pracuje djs me prijde ze hraje sam pro se a uz vubec nemluvim o tomto clanku s vodou ....posledni vec co me dostala byly ozrale go go tanecnice ...navstivil jsem hodne podniku a sam i podnikam ale ve vasem pripade to tam zavru a utecu ...hodne stesti at vas nikdo nenajde
[57] Vložil: Jana, 29.4.2010, 20:18:43
Končí, ale asi jim to ještě nedošlo . S takovým přístupem to nemůže běžet dál.
[58] Vložil: Katka, 29.4.2010, 20:18:54
Míšše: Kluk z kravína? Tak už víme kde vzal to svoje chování k lidem. Sice přezul holínky, ale zapoměl u nich nechat i to buranství. Měl by si uvědomit, že už není v JZD krasavec jeden.
[59] Vložil: Dohny, 29.4.2010, 20:19:06
Hezký, vypadá to jako taková soukromá válka. Florida nechala na Excaliburu napustit sedačky sra_kou a někdo je za to napráskal.
Pouze moje domněnka

Ať jde Florida někam, stejně jim to brzo spadne
[60] Vložil: Roman, 29.4.2010, 20:19:49
Tak už chápu ten jejich přístup. Plat modelky + penízky ze zemědělství. To je záruka blahobytu. To mít tak je mi taky jedno jestli mi zavřou kšeft .
[61] Vložil: Michal, 29.4.2010, 20:20:30
Všem: Schválně se koukněte na jejich nové internetové stránky. Kdo zná staré + jejich akce který stáli za to musí poznat, že bohužel odešla lepší část týmu , která měla pod palcem vše. Tvář klubu je určitě prestižní věc, ale řekněme si na rovinu - je hezký vycpat si podprsenku, na hlavu posadit pomalu parohy, ale proboha nešilhám u toho a když už tak tu fotku nedám na internet . Viz středeční akce. Jinak z plakátů je znát, že ti ty parohy, rohy sedí berunko
[62] Vložil: janča, 29.4.2010, 20:20:38
Kua, noční život tam bude řešit každý.. co se tam děje ve dne, to nikdo nevidí nebo nechce vidět, protože dostal slušnej balík :-D výsměch
[63] Vložil: Michal, 29.4.2010, 20:20:51
dodatek: Jinak jejich akce na rum+kola, vodka+shock každý týden tak to mě posadilo na zadek. Z toho se hosté zblázní. Tomu kdo plánuje akce by měl někdo říct, že existuje i jiný druh drinků. Chtělo by to trošku fantazie lidi!!!
[64] Vložil: RIDDICK113, 29.4.2010, 21:59:17
nekonci to. koupil to novej majitel.hura a tem co se to nelibi tak at si zadek polibi.knam se tam chovaji vzdy dobre.je to super podnik,jen tak dal
[65] Vložil: evžen, 29.4.2010, 21:59:03
už at to zavřou.je to bordel nic jineho a tahnou do......
[66] Vložil: evžen, 29.4.2010, 21:59:12
byl sem tam podruhe a doufam že už se tam po 3neukažu v tom mrdniku.
[67] Vložil: občan, 29.4.2010, 22:34:33
Jestli tohle hygiena pustí, tak už všechno!!! Je to výsměch. Úřady - proberte se!!!
[68] Vložil: Adam , 2.5.2010, 15:57:35
64:že by Florida KLUB občanů barvy pleti jako jejich stránky???
[69] Vložil: Peťa, 2.5.2010, 15:57:45
pro riddick113: Majitel je stále stejný. Pouze začal trpět domněnkou, že zvládne vést podobný podnik sám nebo ještě lépe jeho přítelkyně. Bohužel. Je na čase, aby si uvědomil, že na to nemá ...
[70] Vložil: Jana, 2.5.2010, 15:57:58
Chovají se vždy dobře? Tak to si tam určitě nebyl poslední víkendy. Když člověk vidí majitele s přítelkyní a jejich povýšenost, tak má pocit, že by jim měl děkovat za návštěvu jejich podniku a platit kdo ví co !!
[71] Vložil: evžen, 2.5.2010, 15:58:31
pokud by to zavřeli tak by tady nekdo v Meziříčí přišel a pěkné penízky no:-(((
[72] Vložil: Michal, 3.5.2010, 16:52:00
Tak ať přijde. Když to neumim tak to nedělám ...
[73] Vložil: Petra, 3.5.2010, 17:38:15
Hlavni je, ze tam vladne laska a porozumeni
[74] Vložil: radek, 3.5.2010, 18:19:57
!Kozino, Kozino, do roka a do dne, hyn sa ukáže"
[75] Vložil: Michal, 3.5.2010, 19:11:12
Radkovi: To jim fandíš ...
[76] Vložil: žanda, 4.5.2010, 23:32:58
Radkovi: není možné aby to oficiální cestou zkolaudovali. Jestli ano, musejí být úředníci uplacení, chtelo by to na ty úředníky nějaký vnitřní audit. již jsem se na to informovala, jde to.
[77] Vložil: jerry, 5.5.2010, 13:41:40
no je před volbama tak si ještě někteří lidi z radnice musí nahrabat,ještě že už ty volby budou,protože tohle osazenstvo co se tam poflakuje už by mělo jít do politického důchodu
[78] Vložil: Občan, 6.5.2010, 08:50:40
jerry, plně s Tebou souhlasím. Myslím, že si ale ještě koledují o další aféru z radnice.
[79] Vložil: kozénka, 6.5.2010, 13:36:46
Myslíte si,že to volby změní?Ve včerejším místním bulváru psali,jak za to místní ODS vezme.Myslíte si,že spolumajitel firmy nebude ve střetu zájmů?I kdyby se vzdal podílnictví ve firmě,vazby zůstávají.Nakonec toto společenství už o minulých volbách dokázalo,že se nedomluví,a když se budou dva prát,zvítězí František,pokud nemá políčeno výš.Nyní se hledá špína všude a na každém,až se rozdělí korýtka vše zas utichne,a vrátí se do vyjetých kolejí.Ryba smrdí od hlavy,jak ve státě,tak ve městě.
[80] Vložil: rumcajs, 6.5.2010, 21:48:34
Tak jsem slyšel že prej policajti chystají na gastro disco na floridě velkou šťáru protože počítají s tím že tam bude plno nezletilejch hotelováků aby jim to natřeli. Mám to přímo od jednoho policajta tak komu není 18 tak at raděj sedí doma na prdeli
[81] Vložil: xxx, 7.5.2010, 10:18:22
Polovina diskutujících si stěžuje jaký to tam je a přece tam v pátek jdete,jedna rada změnte lokál a nebudete to tady muset vůbec řešit,at jim to tam třeba spadne...
[82] Vložil: ilča, 7.5.2010, 16:55:54
a ta jejich tvář klubu je tak dobrá akorát na nějakej Rómfest
[83] Vložil: Michal, 7.5.2010, 20:37:54
pro rumcajs: to se nemusí chystat na gastro disco, stačí se podívat na fotky z minulýho víkendu.Tak 50% jich tam je nezletilých určitě. To tam dřív nebývalo. Majiteli je jedno kdo tam utrácí. hlavní je, že se plní kasa ...
[84] Vložil: Občan, 10.5.2010, 16:23:57
Redakce: v minulém článku: Zprávy-Velmezovky-2010-03-13, zveřejnila redakce informace "přímo od oficiálních zdrojů" o diskotékách Excalibur a nově otevřené, nezkolaudované Floridě Fashion, najasnosti ohledně jejího povolení a bezpečnosti. Bude po článku "Majitelé Floridy hazardují se zdravím zákazníků" z 20. 4., dále redakce informovat co se ve věci událo? Byl stanoven termín doložení dokladů a odstranění nedostatků 2.5. 2010. Nebo to šumí do ztracena?
[85] Vložil: ája, 10.5.2010, 20:40:20
Občan:to si piš, že to vyšumí, přece si "někdo" nenechá ujít slušný balík!
[86] Vložil: Michal, 13.5.2010, 16:17:22
Úřady nebudou potřeba. Pohřbí se sami a excalibur jim v tom tuto středu ochotně "pomohl"
[87] Vložil: Veks, 14.5.2010, 10:55:26
Doufám, že dnešek na Excaliburu bude vypadat jako ve středu, konečně to zase vypadalo k světu tam, kde je všem nejlíp.
[88] Vložil: Michal, 14.5.2010, 19:00:53
Excalibur může poděkovat za hojnou účast pouze tomu, že majitel Floridy vyšoupl člověka, ktery tam jako jediny za něco stál a staral se tam o to. Floriďák si myslel, že vést podnik může každej blbec. Bohužel si zlomí vaz a přítelkyně mu v tom pomůže. Za starého vedení by Excalibur dál plakal o 10 lidech .
[89] Vložil: Rákosníček, 15.5.2010, 08:50:46
Michal: Tak by mě ale taky hlavně zajímalo kdo z nich nechal na exko nastříkat ten smrad? Ten co je tam teď, nebo ten co ho vyšoupli? Protože kdyby neudělali tohle, na flo by po pravní akci páchl už jen blbec...
[90] Vložil: Darina. V., 15.5.2010, 08:50:55
Tak co ta kolaudace??? opět to zase někomu prošlo? to nemůže být pravda! Jdu si také něco otevřít!!!
[91] Vložil: Ivoš, 15.5.2010, 08:51:17
Michale, opravdu si myslíš, že ses o ten bordel staral dobře a férově ???
[92] Vložil: Mufina, 15.5.2010, 16:31:01
Rákosníček:Ten smrad na Exku nechal nastříkat ten co je tam teď, je to pěknej haj_l, ale na každýho jednou dojde.
[93] Vložil: Michaela, 18.5.2010, 10:24:19
A to jste neviděli tu skvělou kanalizaci!!!
[94] Vložil: Dana, 18.5.2010, 10:24:26
Plně souhlasím s Mufinem. Kouká jak kdyby neuměl do pěti počítat, ale par...nt je to pořádnej.
[95] Vložil: Daniela, 18.5.2010, 19:16:25
Kanalizaci. Nechápu. Víte někdo něco bližšího ? Zavírají nebo ne? Tady už je možný všechno.
[96] Vložil: Anetka, 8.6.2010, 08:42:35
nechapu vic veci,tak jak vetsina tech DJ ceka rodinu nebo ji uz davno maji,tak se tam bavi s nasema dcera a pak je odkopnou a nebo z nich delaj blbce dal a celou dobu..takovym prikladem je DJ PAVEL
[97] Vložil: Jitka, 29.6.2010, 10:13:19
Jsou to jen chlapi a je jedno co tam dělají - jestli obsluhujou nebo hrajou.
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist