Zdravotní cvičení ve Velkém Meziříčí bude probíhat pouze jeden den v týdnu, a to ve středu od 19. do 20. hodin v tělocvičně hasičské zbrojnice. Tímto se tedy omlouvám těm, kteří se těšili na čtvrtek (na cvičení to vysvětlím). Pokud by měl někdo enormní zájem si zacvičit jindy, pak má možnost ještě v pondělí, ale cvičení bude probíhat v tělocvičně ZŠ v Borech a začínat bude už v 18 hodin. Ve Velkém Meziříčí se průběžně prostřídáme s kolegyní Mgr. Martinou Nováčkovou, takže se můžete těšit i na ni.

Autor: Mgr. Lubomír Kučera
Publikoval: -kas-








