Zakladateli týmu byli Martin Boháč a Miloslav Sýkora. První ligový zápas byl odehrán v lednu 1999. V netínské hospodě, kde měl tento tým hrací místo hrál do sezony 2013/2014, kdy se přestěhoval na SQUASCH ve Velkém Meziříčí, kde působí do současnosti. Za celou dobu 19 let vystřídalo celkem 37 hráčů a jediná persona klubu Martin Boháč odehrál všechny ročníky. V roce 2008 Cerberos Netín byl na Mistrovství Evropy v Italském Caorle, kam se jel víceméně pouze podívat a nabrat hlavně zkušenosti. V letošním roce se Cerberos rozšířil o „B“ tým. V současnosti A tým hrající 1. ligu kraje Vysočina má 9 hráčů a to jmenovitě: Kúřil Stanislav (kapitán týmu), Chalupa Lukáš, Dočekal Tomáš, Kavalec Petr, Kotrba Radek, Minster Marek, Sedláček Pavel, Tesař Jiří, Vondrák Miroslav. Tento součastný tým zažil největší úspěch vloni, kdy skončil na celkovém 3. místě v nejvyšší krajské soutěži, což toto umístění kvalifikovalo tým na Mistrovství družstev České Republiky v elektronických šipkách. Dalším úspěchem byl pro tento tým 1. místo v letním turnaji družstev a letos se bohužel týmu nepodařilo obhájit a skončili na 2. místě po tvrdém boji ve finále. Současně A tým je po 4. kole na 5. místě ze 14 týmu tabulky s 2 výhry, 1 prohrou a 1 prohrou po prodloužení.
„B“ tým Cerberosu, který letos zahájil svoji první sezonu v 2. lize kraje Vysočina v sestavě: Kunčar Leopold (kapitán), Boháč Martin (Předseda CERBEROSU), Bahenský Jakub, Boubal Petr, Buchtová Klára, Kampas Jan, Pavelec Petr, Sýkora David a Sýkora Miloslav. Před sezonou odehrálo Béčko přípravný turnaj letního poháru družstev, kde oba své zápasy prohrál. V 2. lize momentálně se nachází po 4 zápasech s 3 výhrami a 1 prohrou na 5. místě ze 14 týmů. Hráči našeho klubu jezdí i po turnajích jak po Vysočině tak i po celé republice, kde se utkávají se špičkovými hráči z celé republiky a získávají tak cenné zkušenosti....
Autor: Leopold Kunčar
Publikoval: -kas-










