V úterý 6. 11. 2018 se v Bystřici n. P. uskutečnilo okresní kolo Čeps cupu ve florbalu pro žáky 1. stupně ZŠ. Vítěz okresního kola si zajistil postup do kola krajského, které se uskuteční v Jihlavě. Této soutěže se pravidelně zúčastňuje i ZŠ Školní Velké Meziříčí. Družstvo bylo složeno z chlapců 4. - 5. ročníku, kteří pravidelně navštěvují kroužek florbalu při ZŠ Školní. Chlapci odehráli celkem 6 utkání (5 výher a 1 prohra) s celkovým skóre 45:13 a ziskem 15 bodů. To stačilo na konečné nádherné 2. místo. Škoda zápasu s pozdějším vítězem ZŠ T. G. M. Bystřice n. P. ve kterém jsme prohrávali již 3:0, chlapci zabojovali a dokázali vyrovnat na 3:3. Bohužel jsme postupovou remízu neudrželi a 30 vteřin před koncem jsme dostali branku, která rozhodla, že do krajského kola nepostoupíme. Za učinkování v celém turnaji a za hru jakou předváděli chci chlapcům moc poděkovat.
Školu reprezentovali: ADAM KAŠPAR 6, FILIP POŽÁR ( BRANKÁŘ), ŠTĚPÁN HOLUB 9, ŠIMON CHROMÝ 3, ONDŘEJ JUHAS 4, MICHAL KRAUS 3, RICHARD KUČERA 2, ADAM KREJČÍ 11, DANIEL MILOTA 7 a VÁCLAV OULEHLA
Autor: Zdeněk Liška, učitel TV
Publikoval: -kas-












