Mladí šachisté získali každý dva body v sedmi kolech. Na medaile to sice nebylo, ale vždycky nemusí jít o zlato. Zkušenosti a nová přátelství jsou dobrým krokem k dalším výkonům.
A. Sýkorová, V. Slámová, J. Badalík a P. Brabec pod vedením p. Chylíka v zájmovém útvaru SŘELECKÝ se v sobotu zúčastnili třetího kola střelecké soutěže pořádané ASŠK Active Žďár nad Sázavou. V tomto kole nastříleli 572 bodů, nejvyšší počet bodů za družstvo. V měsíci dubnu je čeká kolo poslední. Pokud se zadaří, obhájí nejen 1. místo, ale i putovní pohár, kterým se Dóza pyšní už třetím rokem. Střelcům držíme palce a přejeme při střelbě pevnou ruku.
Autor: Mgr. Jaroslava Živčicová Pedagog volného času
Publikoval: -kas-








