Někteří z nás mají to štěstí, že potkají někoho, kdo je víc než jen kamarád. Člověka, kterému se můžeme svěřit s problémy a který se na oplátku zase svěřuje vám. Přítel je někdo, koho nemusíte žádat o pomoc. On na vás totiž pozná, že máte problém a je ochotný vás nejen vyslechnout, ale i pomoci.
Mám osobně hodně kamarádů, kterých si vážím, s kterými rád trávím čas, které si pozvu domů na pivo u pěkného filmu. Ale opravdového přítele jsem měl jen jednoho. Nikdy mně nezklamal a na jeho pomoc jsem se mohl vždy spolehnout. Byl skvělí a já nenávidím osud za to, že mi ho vzal. Datum druhého června je pro mě dnem smutku a jelikož tomu je rok, kdy odešel jinam, chtěl bych, aby si na něj vzpomněli všichni, kdo jej znali a kterým chybí taj jako schází mně.
Sbohem Honzíku, to čtvrtstoletí Tvého života už nikdy neoslavíme…
Autor: Martin Klement
Publikoval: -kas-










