PANORAMA FITNESS
Dnes je 21. června 2024, svátek má Alois, zítra Pavla.
 • Letos vyšlo otevření koupaliště na tropický den.
 • Jdu do školy. V mateřské škole na Sokolovské proběhlo ve čtvrtek pasování předškoláků s Dózou.
 • 21.6.2024 - Koupaliště PALOUKY otevře své brány v pátek 21. června 2024 v 10 hodin. Jak to na koupališti aktuálně vypadá můžete sledovat na portále www.NovinyVM.cz v pravém sloupci na ONLINE kameře.
 • Lidl už láká zaměstnance přímo na fasádě prodejny.
 • Nový chodník na Fajťák už po celé délce lemují nové stožáry pro veřejné osvětlení.
 • Děje se v knihovně: Z původní budovy na Poštovní se vyváží velké množství stavební suti.

Letenky do celého světa za bezva ceny

- - 29. 7. 2019 - komentářů  0

Období letních dovolených je konečně v plném proudu a mnoho lidí už má své první zážitky za sebou. Najde ale poměrně vysoké procento takových, které na prvotní radovánky u moře teprve čekají. Proč?


Častým důvodem vedoucím k otálení nad plánováním letní dovolené jsou zejména finance, kterých dnes většina z nás nemá na rozdávání. Cestování je skutečně nákladným aspektem života a proto si někdo takové benefity jednoduše nemůže dovolit. Je to však skutečně pravda? Jasně, ceny všeho kolem nás rapidně stoupají, nicméně se úměrně s tím objevuje také mnohem více možností, jak peníze zvládnout ušetřit. V případě letních dovolených tomu samozřejmě není jinak.

 

Úkolem tohoto článku je představit všem čtenářům možnosti, jak dokázat na dovolené ušetřit už v tom nejzákladnějším aspektu, kterým je doprava. Například akční letenky po celém světě skutečně nejsou nedosažitelným cílem a s pomocí správných informací se vám jich může jednoduše dostat. Zajímá vás více? V tom případě rozhodně nikam neodcházejte a směle pokračujte ve čtení k následujícím řádkům, které jistě dokážete náležitě ocenit, co říkáte?

 

Jak můžete ušetřit na dopravě k místu určení?


Doprava je skutečně věcí, na níž se dá v souvislosti s letní dovolenou výrazně ušetřit. Létání je za běžné situace tím nejnákladnějším způsobem přepravy osob z místa na místo, nicméně do některých destinací se prostě jinak nedostanete. Letenky do USA jsou pro Evropany naprostou nutností, jelikož možnost přepravit se do Ameriky pomocí automobily kvůli oceánům není možná. Pokud byste se nakonec rozhodli pro zvolení jiné destinace, o hodně byste sami sebe připravili. USA je totiž místem, kde se střetává mnoho zajímavých lokalit, přírodních atrakcí a také budov, které jednoznačně stojí za návštěvu. Připomeňme si například:

 • Grand Canyon
 • Golden Gate Bridge
 • Bílý dům
 • Sochu Svobody
 • Yellowstownský part a mnohé další

 

Pokud chcete všechna tato místa skutečně vidět a zároveň za cestu neutratit zbytečně vysoké peníze, stačí mít pár minut vašeho času a přístup k internetu. Virtuální síť se mocná čarodějka a internet ve svých útrobách skrývá skutečně velké množství možností, které vedou k ušetření peněz. Letenky online se dají najít v nabídkách specializovaných portálů, které navíc poskytují veškerý sortiment za výrazně nižší ceny. S trochou štěstí můžete narazit na letenky, které budou klidně o třetinu nebo dokonce polovinu levnější. Úžasné, nemyslíte?

 

Cestujte všude, kam se vám zlíbí


Možná máte od útlého věku nějaký sen, který byste si rádi splnili. Chutě každého z nás bývají různé. Někdo si ideální letní dovolenou představí na pláži u moře, jiný zase v kruhu rodinném. Někdo se zase rád věnuje turistice, rybolovu či adrenalinovým sportům. Důležité je samozřejmě také objevování nových, dosud neprobádaných lokalit, díky čemuž se váš život nikdy nestane nudným.

 

Právě proto vám tedy doporučujeme využít levné letenky, pomocí nichž se konečně podíváte za hranice naší krásné země a zjistíte, že ani ostatní místa na planetě rozhodně nejsou k zahození. Výše zmíněná Amerika samozřejmě není jediným místem, kam se turisté hojně a rádi vydávají. O tom se můžete sami přesvědčit s přihlédnutím na nabídku. Nový Zéland nebo Austrálie? Žádný problém! Španělsko nebo další evropské státy, které jsou od České republiky poměrně hodně vzdálené? Samozřejmě se na ně také nezapomíná. Takto bychom mohli pokračovat klidně celý den a možná ani ten by nám na vyjmenování všech možností nestačil.

 

Levné cestování skutečně není nereálným cílem, proto se mu vydejte co nejdříve vstříc! Léto totiž nepotrvá věčně a vrátí se znovu až příští rok, což je sakra dlouhá doba!

Publikoval: -red-

Čtěte také

15. 4. 2024 - Nejlepší tipy, jak se rychle a bez stresu sbalit na dovolenou!

Nejlepší tipy, jak se rychle a bez stresu sbalit na dovolenou!
Dovolenková sezóna se rychle blíží a možná již máte zamluvenou nádhernou dovolenou. Nezáleží na tom, jestli budete cestovat jen v Čechách nebo do zahraničí. V obou případech se musíte šikovně sbalit, aby...

15. 4. 2024 - Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?

Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?
Jarní období hodně lidí miluje, protože se příroda probouzí po zimě k životu. Právě nyní ale začíná také všechno růst a kvést, což pro alergiky a astmatiky znamená čas plný problémů. Každý...

15. 4. 2024 - Kvalitní nábytek se stane klíčovým prvkem vaší pracovny

Kvalitní nábytek se stane klíčovým prvkem vaší pracovny
Domácí pracovny se v posledních letech staly klíčovým prvkem interiérů. Dnes je má doma každý druhý a mnoho lidí přemýšlí, jak je vybavit co nejlépe. Každý den tam trávíte hodně času a...

15. 4. 2024 - Tipy pro napsání diplomové práce, které možná neznáte

Tipy pro napsání diplomové práce, které možná neznáte
Závěrečné práce na vysoké škole jsou velmi důležité. Podle toho se rozhodne, jestli budete mít nový diplom nebo ne. Proto si na ní musíte nechat obzvlášť záležet. Nejde pouze o obsah, ale...


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. - EKOLOGIE PRO VÁS
TOPlist