V pátek 3. ledna 2020 bude celý den uzavřena pokladna ve staré budově radnice. Veškeré poplatky je možné uhradit na pokladně městského úřadu v budově bývalé spořitelny (sídlo odboru dopravy a silničního hospodářství).
Autor: Michaela Hudková, tisková mluvčí
Publikoval: -kas-








