• Vánoční strom před radnicí je nazdoben.
  • Probíhá úklid listí v Čechákách.
  • Sloup na náměstí trochu povyrostl.
  • Také v Mostištích zářil kostel v červeném.

Konal se turnaj o putovní pohár přeborníka města Velkého Meziříčí ve stolním tenisu

SPORT - STOLNÍ TENIS - 6. 1. 2020 - komentářů 0

Vítězové turnaje.

Dne 4.1.2020 uspořádal náš oddíl každoroční turnaj o putovní pohár přeborníka města Velkého Meziříčí.

Odehrály se soutěžní disciplíny čtyř kategorií: Dvouhra bez omezení ( hlavní soutěž ), dvouhra do okresního přeboru 1. třídy, čtyřhra bez omezení a poslední dvouhra veteránu nad 45. let. Této akce se tradičně účastní hráči z celé České Republiky. Například přicestovali z oddílů Znojma, Moravských Budějovic, Kamenice nad Lipou, Žďáru, Velké Bíteše, Náměště, Velkých Popovic, Brna či hráč Německého města Passau a jiní. Kvalita byla obrovská, byl k vidění ligový stolní tenis, který se musel všem divákům líbit. Na turnaji startovalo okolo padesáti hráčů. Tento ročník byl velmi vyvedený, okořeněný novými hráči, kteří si k nám našli cestu poprvé a příjemně turnaj pozdvihli o třídu výš. Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli cenami do turnaje, dále všem, kteří se podíleli na organizaci této náročné akce.