O víkendu 8. - 9.2. se Bára zúčastnila dalšího celostátního tenisového turnaje v Jihlavě a jako nasazená jednička turnaje ho v konkurenci dalších 16 mladších žákyň vyhrála. Během 2 dnů odehrála 4 zápasy a na kurtech strávila skoro 8 hodin. Psychicky i fyzicky nejtěžší bylo semifinále, které vyhrála až v super tiebreaku 13:11. Ve finále pak potvrdila skvělou formu a jednoznačně ho vyhrála 6:0 a 6:1.
Autor: -MŠ-
Publikoval: -kas-









