SPORT SERVIS VM - Elektrokola Haibike
Dnes je 20. dubna 2021, svátek má Marcela, zítra Alexandra.
  • Pokud objevíte na náměstí za stěračem svého auta tento žlutý lísteček, vezměte si sebou na služebnu městské policie také peněženku.
  • Městská policie nezahálí a kontroluje dodržování nového dopravního značení. Od 17. 4. 2021 už ale nepočítejte s domluvou, ale spíše s pokutou.
  • Očkovací místo ve Velkém Meziříčí zatím v centrálním registračním systému chybí.
  • Barokní most v Náměšti nad Oslavou prochází rekonstrukcí. Po obnovené památce se budou moci lidé projít o Vánocích 2021.
  • U EXIT 162 u Velké Bíteše počítejte s omezením.

Junioři HHK prohráli s jindřichohradeckým Vajgarem

SPORT - HOKEJ - 2. 3. 2020 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

01.03.2020 – neděle - junioři

HHK VM – Vajgar Jindřichův Hradec 4:7 (2:2, 2:2, 0:3)

Góly a asistence: 03:30 Burian M. (Švejda, Karásek), 15:10 Burian M. (Karásek), 25:14 Úlovec (Kameník), Šandera – 00:45 Štrajt (Kupka, Brázda), 07:13 Štrajt (Kupka, Glejtek), 26:03 Brázda (Štrajt, Kupka), 36:20 Glejtek (Březina), 40:40 Kupka, 44:43 Fiala (Březina), 47:17 Fiala.

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) -Báňa, Kardoš, Kameník, Pacalová, Daňhel - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Úlovec, Šandera, Zacha, Havliš, Kuřátko.

Sestava Vajgar Jindřichův Hradec: Pachmann – Kocar, Cerhán, Dúška, Novák – Kupka, Brázda, Březina, Štrajt, Glejtek, Kalaj, Fiala.

Rozhodčí: Kašpar – Šťastná, Jeletz.

Vyloučení 3:5, využití: 0:2 v oslabení: 0:1

Střely na branku: 46:57 (20:13, 15:19, 16:25)

Diváci: 66

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: poslední dvě utkání se nám doma nepovedly. Venku bodujeme, šance proměňujeme a daří se nám více než doma. Chtěli jsme odčinit dvě domácí prohry, Dvě třetiny byl zápas vyrovnaný, ve třetí třetině jsme měli přesilovku, chtěli jsme dát branku, ale soupeř využil naši chybu a skóroval. Paradoxně jsme ještě při naší přesilovce dostali ještě další branku. Ve třetí třetině jsme si vytvořili dostatek šancí, chtěli jsme utkání ještě dotáhnout na remízu, ale i samostatné nájezdy nám soupeřův gólman vychytal. Celý tým bojoval až do konce utkání, ale lepší produktivita soupeře nás stála body. Poslední  domácí utkání hrajeme doma s Chotěboří a věřím, že se rozloučíme s našimi fanoušky výhrou.

ŽÁCI HHK O VÍKENDU HRÁLI S HAVLÍČKOVÝM BRODEM

29.02.2020 – sobota – starší žáci

HHK VM – BK Havlíčkův Brod 9:3 (1:3, 0:1, 1:5)

Góly a asistence HHK: 04:33 Jurný, 12:50 Hammer (Němec), 17:25 Bíbr (Hammer), 20:53 Vrzal, 30:36 Bíbr (Jurný), 35:30 Jurný, 45:05 Bíbr (Karmazín), 46:11 Němec (Vrzal), 48:37 Jašek (Bíbr),

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Krejčí, Bíbr, Katolický M., Němec, Jurný, Havlásek, Čamek.

Rozhodčí: Karásek - Kameník, Strádal,

Vyloučení: 22:24, využití: 1:0, v oslabení: 1:1

Diváci: 29

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: k zápasu s Havlíčkovým Brodem jsme po dlouhé době nastoupili v kompletní sestavě a od začátku jsme jej měli pod kontrolou. Bohužel, naše převaha a šance se nám nepodařila zúročit více jak třemi trefami v každé třetině, zato soupeř vytěžil z minima maximum a naše chyby potrestal třemi góly. Projevilo se tréninkové manko, kvůli marodce, ale věřím, že to rychle doženeme a vrátíme se do optimální pohody. Každopádně kluci odvedli momentálně maximální možný výkon

29.02.2020 – sobota - mladší žáci

HHK VM – BK Havlíčkův Brod 3:6 (0:1, 0:7, 0:3)

Góly a asistence HHK: 13:59 Katolický Š. (Černá), 31:43 Katolický Š. (Nesvadba), 54:52 Katolický Š. (Černá),

Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík (Brož) – Černá, Zeman, Caha, Rašovský, Nesvadba, Pavelka, Katolický Š., Pavlidis, Karmazín, Čížek,

Rozhodčí: Karásek, Kameník

Vyloučení: 8:8, využití: 0:0,   v oslabení: 0:2

Diváci: 38

Využití: 0:3   v oslabení: 0:0

Diváci:50

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: utkání s Havlíčkovým Brodem se nevyvíjelo z naší strany dobře po celých 60 minut. Všude jsme byli o krok pozadu, dělali zbytečné chyby a soupeř nás trestal. Nemohli jsme se do zápasu dostat a to rozhodlo i o výsledku utkání. Posledních 10 minut jsme se dotáhli na dostřel soupeři a nadechovali jsme se k závěrečnému tlaku, ale přišla nedůslednost před naším brankovištěm a soupeř opět trestal. Soupeř vyhrál zaslouženě.

Program mládeže na tento týden:

Sobota   07.03.2020   HHK VM 5 třída – HC Spartak Velká Bíteš,

začátek utkání v 9:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota   07.03.2020   HHK VM junioři – HC Chotěboř,

začátek utkání v 11:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

15. 9. 2020 - Velkomeziříčští hokejisté zakončili přípravné zápasy vítězstvím nad havlíčkobrodskými bruslaři

Stejný soupeř dokázal velkomeziříčské v úvodu přípravy těžce potrápit, když si z jeho ledu odvezli vysokou prohru 3:8.

12. 10. 2020 - První okresní derby pro velkomeziříčské hokejisty

V sobotu bylo na velkomeziříčském zimním stadionu odehráno dohrávané utkání druhého kola.

8. 10. 2020 - Vstup do II. ligy se Velkému Meziříčí nevydařil

Velkomeziříčští hokejisté ve středu 7.10. 2020 nastoupili k dlouho očekávanému prvnímu utkání druholigové sezóny 2020/2021.