• Do obcí Slavičky, Smrk, Trnava, Dolní Heřmanice a do Oslavice (na fotografii) již zajíždí mobilní pošta.
  • Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.

Trenér fotbalistů Libor Smejkal rezignoval, tým povede Jan Šimáček

SPORT - FOTBAL - 11. 5. 2020 - komentářů 0

Libor Smejkal trénoval fotbalisty 9 sezón.

Na konci dubna rezignoval na post trenéra po devíti sezónách Libor Smejkal.

Během devíti úspěšných sezón dovedl Libor Smejkal A tým FCVM až k postupu do MSFL. Po pětadvaceti let u fotbalu se rozhodl věnovat vnučce. Svěřil se také, že se cítí čím dál více  unavený. Trenérem A týmu FCVM se stal dosavadní asistent trenéra Jan Šimáček.

Výkoný výbor fotbalové asociace 7.4. ukončil amatérské soutěže

Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

15. 6. 2022 - Starší žáci jsou mistři KP Vysočiny!

V poločasové přestávce při utkání áčka s Vrchovinou si tým starších žáků převzal pohár a medaile za 1. místo v KP Vysočiny.

4. 7. 2022 - Hodnocení sezóny: Béčko

Na solidním 5.místě se v sezóně 2021/2022 umístila naše rezerva v nejvyšší krajské soutěži. Na otázky odpovídá hlavní trenér týmu Libor Švec.

23. 5. 2022 - Áčko otočilo utkání proti Uničovu

Pět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.

28. 4. 2022 - Gólman Adam Dubec: Za šanci jsem hodně rád

Při zranění Marka Koláře dostal šanci mezi tyčemi jednadvacetiletý gólman Adam Dubec. Přečtěte si, jak je za šanci rád či jak hodnotí poslední zápasy našeho týmu.