Dne 30.dubna 2000 vstoupilo družstvo pod vedením Petra Judy do volejbalové extraligy. Prestižní soutěž si drží nepřetržitě úctyhodných dvacet let. Co přejí a na jaké zážitky vzpomínají kolegové, kamarádi a volejbalisté co prošli Petrovou "výchovou"? Podívejte se!
Autor: Volejbal VELMEZ
Publikoval: -kas-












