Naši závodníci slavili 5 krát vítězství v individuálních disciplínách - dvě zlata vybojovala ještě žákyně Sára Pavlidu v běhu na 100 m a skoku dalekém, po jednom pak Ivo Březka (400 m překážek), Tomáš Pirochta (110 m překážek) a Ondřej Stolín ve výšce.
Muži obsadili páté místo a po dvou kolech jim patří šestá příčka. Děvčata skončila na 12. místě, které jim patří i celkově. Třetí kolo druholigové soutěže je naplánováno na něděli 23. srpna ve Znojmě.
Bodovaná umístění:
Muži
110mpř 1. Tomáš Pirochta 16,87s
400mpř 1. Ivo Březka 58,41s oddílový rekord
kladivo 8. Kamil Běhounek 36,30m
koule 3. Kamil Běhounek 12,83m
trojskok 5. Ladislav Urban 12,40m
výška 1. Ondřej Stolín 184cm
tyč 3. Ivo Březka 348cm
Ženy
100m 1. Sára Pavlidu 12,70s
800m 9. Anna Sedláčková 2:33,62
Výška 7. Vendula Švihálková 148cm
Dálka 1. Sára Pavlidu 543cm

https://atletikavelmez.rajce.idnes.cz/2020_-_19.7._Breclav_2._kolo_II._ligy/
Autor: VELME
Publikoval: -kas-












