V neděli nejprve se svojí parťačkou Annou Zedníčkovou z Třebíče obhájily 1. místo ve čtyřhře. V singlu prošla Bára přes 3 soupeřky až do finále.
To se kvůli počasí dohrávalo až ve středu a Bára v něm dokázala zápas otočit a nakonec vyhrála 0:6, 6:3 a 10:4.
Tím získala letos již třetí turnajové vítězství v singlech.
Autor: Miroslav Štefl, Velké Meziříčí
Publikoval: -red-











