Tak jako ve všech předchozích ročnících i letos zvítězil David Šutera. Tento odchovanec jihlavské atletiky závodící za AK Olomouc zdolal laťku ve výšce 195 cm. Na stupně vítězů ho doprovodili domácí závodníci Tomáš Neufuss a Ladislav Urban - oba s výkonem 185cm.
Mezi ženami se z vítězství radovala domácí Sára Pavlidu za výkon 148 cm před jihlavskou Markétou Malečkovou (145 cm) a další domácí atletkou Vendulou Švihálkovou (140 cm).
Autor: VELME
Publikoval: -kas-













