Již ve čtvrtek 27. srpna se ve Velkém Meziříčí odmlčí vysílání původního standartu DVB-T sítě 1 s programy ČT. O měsíc později 22. září dojde k vypnutí DVB-T sítě 2 s programy NOVA, PRIMA a BARRANDOV. Přeladit budou muset i ti co už nový standart DVB-T2 chytají, budou se totiž vypínat i přechodové sítě DVB-T2 a nahradí je finální sítě na nových frekvencích. Vše je v přehledné tabulce zde:




Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-







