Starší dorostenky vstoupily do sezóny porážkou v Otrokovicích

Po dlouhé půlroční odmlce zavítaly naše druholigové hráčky do Baťova města.

Neděle 6. září

2. liga starších dorostenek

TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 27:17 (13:9)

Díky rozsáhlé rekonstrukci sociálního zázemí naší haly nám soupeř vyšel vstříc a tak se hrálo v nově zrekonstruované městské sportovní hale v Otrokovicích. Od úvodních minut jsme si svojí aktivitou drželi mírné vedení. S přibývajícími minutami jsme však začali díky chybám v obraně ztrácet a soupeřky poměrně snadno srovnaly. Zhruba do 20. minuty jsme byli konkurenceschopní. Po zranění nohy a následném odstoupení ze hry naší rozehrávačky Markéty Pospíšilové nám domácí celek nápaditějšími útočnými akcemi začal postupně unikat a již po první půlhodině vedl čtyřgólovým rozdílem. Po přestávce rozdíl ve skóre narůstal, když jsme postrádali nápad a zejména vůdčí osobu. Řadu dobrých příležitostí jsme nedokázali brankově vyjádřit, začali kupit technické chyby a bylo rozhodnuto. V pohodě hrající otrokovické již nedopustily překvapení.

V dalším kole 19. září podnikneme dlouhou cestu za soupeřkami do Lázní Kynžvart.

7-m hody 4/1 : 4/3, vyloučení 4:3.

Sled branek: 1:0, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6, 7:6, 7:7, 11:7, 12:8, 15:9, 16:10, 17:10, 17:12, 22:12, 22:15, 24:16, 26:17.

Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Slámová Karolína (6/2), Odehnalová Tereza (5/1), Borkovcová Tereza (3), Pospíšilová Markéta (1), Puffer Natalie Nicole (1), Dusilová Valérie (1), Kuřátková Klára, Pospíšilová Magda, Koudelová Natálie. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, Andrea Kuřátková, Andrea Kuřátková.

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou“:

sobota 26. září

13,00 hodin                  II. liga ženy                                     Házená Velká Bystřice

15,00 hodin                  II. liga mladší dorostenci       Sokol Telnice

17,00 hodin                  II. liga muži                           Sokol Telnice

Autor: Vincenc Záviška

21. 9. 2020 - Mladší dorostenky vezou oba body z Kunovic

Na jih Moravy jsme zajížděli posíleni o tři hostující hráčky z Havlíčkova Brodu. Utkání s Kunovjankami mělo od prvních minut spád a po celou dobu byl k vidění dramatický průběh.

21. 9. 2020 - HÁZENÁ: Dorost vstoupil do nové sezony výhrou

Po dlouhé pauze vstupovalo družstvo našich dorostenců do nové sezony venkovním utkáním na půdě Dolní Cerekve. Tento tým v posledních sezonách spíše okupuje spodní patra tabulky, a tak jsme k utkání zajížděli...

18. 12. 2020 - Házenkáři z TJ Sokol vylepšili halu o nové osvětlení

Radostná zpráva pro příznivce a návštěvníky házenkářské haly.

25. 9. 2020 - Minižáci házené odehráli první kolo Ligy Vysočiny

V sobotu 19. září odjeli minižáci a přípravka házené na první kolo Ligy Vysočiny.