Dnes je 22. září 2021, svátek má Darina, zítra Berta.
  • Kdo jede ráno po obchvatu od Třebíče si při vypnutých semaforech počká.
  • Česká televize dnes natáčí rozhovor se starostou města na téma NÁMĚSTÍ. Reportáž by se měla vysílat dnes Událostech v regionech v 18 hodin.
  • Na náměstí probíhá promo akce k nové prodejně O2 ve Velkém Meziříčí. Ve stánku dostanete kávu zdrama a můžete si zatočit kolem štěstí a vyhrát jednu z okomžitých cen (klíčenka, mikina, čepice atd) navíc bude ve slosování o tablet.
  • Na sražené ceduli u radnice se objevil kužel.
  • Semafory na křižovatce u náměsí jsou stále vypnuté.

Velkomeziříčští hokejisté zakončili přípravné zápasy vítězstvím nad havlíčkobrodskými bruslaři

SPORT - HOKEJ - 15. 9. 2020 - komentářů 0

Stejný soupeř dokázal velkomeziříčské v úvodu přípravy těžce potrápit, když si z jeho ledu odvezli vysokou prohru 3:8.

HHK VM – BK Havlíčkův Brod 6:5 (0:1, 1:0, 5:4)

Góly a asistence: 39:10 Krutiš (Hort), 40:20 Juráň (Krutiš), 41:26 Malec (Střecha T., Vlašín P.), 42:51 Horký (Krutiš, Hort), 53:16 Krutiš, 54:32 Trnka (Juráň) – 17:49 Padělek (Košťál, Čejka), 44:13 Ludvík T. (Dvořák), 45:29 Holenda (Cachnín, Krejčí), 46:16 Čejka (Mlynář, Voříšek), 58:06 Kuchta (Padělek, Dvořák).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Slavíček (Juda J.) – Slabý, Hort, Trnka, Ambrož, Kochánek, Vlašín P., Báňa – Juráň, Krutiš, Horký – Střecha T., Malec, Paták – Strnad, Rozmarín, Maštera – Burian M.

Sestava BK Havlíčkův Brod:

Chaloupek (Nedvěd) – Smutný, Vála, Dudycha, Krejčí, Dvořák, Benák, Ludvík J. – Čejka, Padělek, Košťál, Holenda, Mlynář, Voříšek, Tecl, Cachnín, Kalač, Zvěřina, Ludvík T., Kuchta.

Rozhodčí: Homola – Klouda, Tichý.

Vyloučení: 7:1, navíc: Malec 10 minut osobní trest za nesportovní chování, Slabý 10 minut nesportovní chování.

Využití: 0:1, v oslabení: 2:0

Střely na branku: 46:50 (16:16, 18:9, 12:25)

Diváci: 173

V odvetném utkání ve Velkém Meziříčí ale fanoušci sledovali vyrovnaný souboj. Sobotní měření sil bylo do druhé sirény na branky skromné, oba týmy drželi svými zákroky gólmani. Ve třetí části ale přišla gólová smršť! Lépe do závěrečné třetiny vlétli domácí, kteří soupeři nastříleli tři branky za dvě a půl minuty! Hosty to však nakoplo a vzápětí bylo srovnáno, tři branky stihli vstřelit ještě rychleji než domácí! Rozhodující situace přišla v 54. minutě, když na trestné lavici seděl domácí Strnad. V oslabení dokázali velkomeziříčští dvakrát skórovat, čímž rozhodli o svém vítězství. Hosté už v závěru utkání pouze snížili na 6:5.

Program zápasů mužů na tento týden:

Sobota 19.09.2020 HHK Velké Meziříčí – HK Nový Jičín,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

Fotogalerie

5. 8. 2021 - Na zimáku se mrazí, jako první uvidíme přípravný zápas s Kometou Brno B

Ačkoliv léto vrcholí, na zimním stadionu na Vrchovecké začali mrazit ledovou plochu.

11. 8. 2021 - Po měsíční pauze startuje příprava na novou sezónu

V pondělí 2. srpna odstartovala závěrečná fáze přípravy na novou sezonu. Zatímco strojníci příspěvkové organizace Sportoviště VM od neděle mrazí betonovou plochu, hráči se sešli k přípravě na suchu. V pátek 6...

7. 7. 2021 - Aktiv II. ligy - Velkomeziříčští hokejisté zahájí sezónu domácím utkáním s Kopřivnicí

V úterý 22. června 2021 proběhl v Síni slávy Českého hokeje v Praze aktiv II. ligy ČR.

19. 8. 2021 - HHK Velké Meziříčí dnes proti HC Kometa Brno B nenastoupí

Dnešní přípravné utkání domácího Horáckého hokejového klubu Velké Meziříčí proti HC Kometa Brno B bylo zrušeno.