Dnes je 22. září 2021, svátek má Darina, zítra Berta.
  • Kdo jede ráno po obchvatu od Třebíče si při vypnutých semaforech počká.
  • Česká televize dnes natáčí rozhovor se starostou města na téma NÁMĚSTÍ. Reportáž by se měla vysílat dnes Událostech v regionech v 18 hodin.
  • Na náměstí probíhá promo akce k nové prodejně O2 ve Velkém Meziříčí. Ve stánku dostanete kávu zdrama a můžete si zatočit kolem štěstí a vyhrát jednu z okomžitých cen (klíčenka, mikina, čepice atd) navíc bude ve slosování o tablet.
  • Na sražené ceduli u radnice se objevil kužel.
  • Semafory na křižovatce u náměsí jsou stále vypnuté.

Áčko doma deklasovalo Vrchovinu 5:0

SPORT - FOTBAL - 24. 9. 2020 - komentářů 0

Středeční derby s Vrchovinou přineslo domácím plný počet bodů.

Fotbalisté našeho áčka se v domácím zápase utkali s Vrchovinou. Po velmi povedeném výkonu nadělili hostům z Nového Města na Moravě bůra a připsali si tak po třech prohrách velmi důležité tři body.

Počet diváků: 472

Rozhodčí: Zaoral Vít - Pfeifer Michal, Havlín Marek

Svěřenci trenéra Jana Šimáčka vstoupili do zápasu výborně, hned ve třetí minutě vybojoval míč Plichta a kolmicí vyslal Šutu, který se v tváří tvář Šmídovi nemýlil, 1:0. Ve 27. minutě se po autovém vhazování dostal k míči Nedvěd a povedeným centrem našel Plichtu, který už neměl problém poklidit míč pod břevno hostující branky, 2:0. Ke konci poločasu, ve 42. minutě se obranou hostí proháčkoval Mirek Malata, udělal kličku gólmanovi a do prázdné brány navýšil skóre na 3:0. Fotbalisté áčka si nemohli přát lepší první poločas. Do druhého poločasu už hosté vstoupili více aktivněji, ovšem žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. V 66. minutě se po standardní situace zahrávané Demeterem dostal do zakončení Puža, který letící balón šikovně tečoval, 4:0. V 87. minutě se domácí radovali po páté, Partl z kraje hřiště našel přihrávkou Demetera, který tvrdou ránou pod břevno nedal Šmídovi šanci, 5:0.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Za dnešní přístup k utkání musím hráče pochválit. Oproti minulým zápasům bylo vidět, že si hráči vzali pokyny k srdci, tlačili se mnohem více do zakončení, bylo na nich vidět chuť vstřelit branku, byli jsme na tom i celkem dobře pohybově, ale hlavně jsme zlepšili osobní souboje a odražené míče, tam jsme měli dříve problémy a výsledek se dostavil. Bohužel ani dnes nás neminuli problémy se sestavou a neustále jsme museli reagovat, naštěstí byli kluci dobře nastavení v hlavě a zvládli veškeré přesuny v sestavě bez problémů. V neděli nás čeká další těžký zápas, tak je potřeba neusnout na vavřínech, ale myslím, že sami hráči cítí, že na to není žádný prostor.

Příští zápas hrají naši fotbalisté v neděli 27.9. od 10:15 na Tržišti proti Dolnímu Benešovu.

Sestřih branek z utkání

Autor: FCVM

Fotogalerie

11. 3. 2021 - Zapoj se do Mistrovství ČR v individuálním tréninku!

Zůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.

8. 7. 2021 - Áčko vstoupilo do druhého přípravného bloku

Do druhého přípravného bloku letní přípravy vstoupili po krátké pauze svěřenci Jana Šimáčka.

9. 7. 2021 - Josef Janák: Ať se vyhrálo nebo prohrálo, tak v autobuse se vždycky zpívalo

Josef Janák, bývalý hráč našeho klubu, který také navlíkal kapitánskou pásku. Pan Janák je jeden z nejstarších pamětníků velkomeziříčské kopané. V rozhovoru zavzpomínal na své fotbalové začátky či na kamarádskou atmosféru v...