Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 28. ledna 2023, svátek má Otýlie, zítra Zdislava.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.
  • Fotbalisté A týmu FCVM v sobotu dopoledne sehráli první přípravné utkání.
  • Proč celý den svítí světlo na parkovišti ve Svitu je záhadou?
  • Kolem netradičního popelníku u Depa je velký binec.
  • Mezi Měřínem a Stráneckou Zhoří došlo k nehodě nákladního auta.

Dorostenci HHK prohráli ve Žďáře nad Sázavou

SPORT - HOKEJ - 28. 9. 2020 - komentářů 0

Výsledkový servis zápasu mládeže ledního hokeje.

Sobota - 26.9.2020 - dorost

SKLH Žďár nad Sázavou – HHK Velké Meziříčí 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)

Góly a asistence: 07:44 Grygar (Stránský), 18:56 Doležal (Grygar), 36:28 Bartoň (Matýsek), 41:30 Palkovič, 41:44 Doležal (Kolda), 59:31 Doležal – 34:19 Karmazín (Němec), 38:26 Kardoš (Strnad), 48:29 Bíbr (Strnad).

Sestava SKLH Žďár n. Sázavou:

Černý (Křivský) – Procházka, Matýsek, Augusta, Slavík, Havlík – Grygar, Stránský, Doležal, Bartoň, Kolda, Martinú, Palkovič.

Sestava: HHK Velké Meziříčí:

Juda P. (30. Mašek) – Karásek, Kardoš, Daňhel Hammer – Kuřátko, Strnad, Staiger, Němec, Karmazín, Vrzal, Zdvihal, Bíbr.

Rozhodčí: Balcar – Kašpar, Hromádka.

Vyloučení: 4:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Diváci: 48

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Po vítězném zápase s Ledčí jsme k utkání ve Žďáru přistoupili s lehkovážností a pocitem, že všechno půjde samo. Soupeř nás ale svým pohybem a důraznou hrou zase vrátil nohama na zem. Potrestal naše individuální chyby a zaslouženě vyhrál.

ŽÁCI HHK NESTAČILI ICE DRAGONS TELČ.

Sobota – 26.9.2020 – starší žáci:

HHK VM – ICE DRAGONS Telč 0:11 (0:3, 0:5, 0:3)

Góly a asistence: 06:54 Blažek (Pytlík), 08:38 Pytlík (Blažek), 12:27 Kratochvíl (Morillas), 24:10 Pytlík (Blažek, Granečný), 25:37 Granečný, 33:04 Kratochvíl, 34:04 Granečný (Pytlík, Blažek), 36:01 Blažek (Pytlík), 49:57 Blažek (Pytlík), 53:56 Blažek (Pytlík), 55:16 Blažek (Granečný)

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Antalík – Vejmola, Černá, Nesvadba, Čamek – Němec, Zeman, Katolický Š., Krejčí, Katolický M., Pokorný, Havlásek, Pavelka

Sestava ICE DRAGONS TELČ

Chalupa (40.Večerka) – Novák, Nerad, Kříž, Kelbl, Kratochvíl – Gottwald, Pytlík, Morillas, Franěk, Blažek, Bastl, Štěrbáň, Zálešák, Granečný

Rozhodčí: Strádal – Bíbr, Pacal

Vyloučení: 4:6, využití: 0:0 v oslabení: 0:0.

Diváci: 15

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: V první třetině jsme se soupeřem držely krok a po našich chybách nás soupeř trestal. Měly jsme několik šancí, ale nic jsme neproměnily.  Ve druhé třetině nás soupeř jasně přehrával hlavně v důrazu v osobních soubojích a v pohybu a výsledkem bylo narůstající skóre. Třetí třetina pokračovala ve stejném trendu jako druhá. Zase jsme měly několik  šancí, ale gól jsme nedaly. Někteří hráči si musí uvědomit, že musí hrát pro tým a ne pro sebe, jednotlivec se v současném pojetí hokeje těžko prosazuje. My si musíme zvykat na náročnější způsob hry plné osobních kontaktů a důraznější hru o kotouč a hlavně prosazovat se v osobních soubojích. Čeká nás hodně práce a je hlavně potřeba dobře trénovat s dostatečným počtem hráčů.

Sobota – 26.9.2020 – mladší žáci:

HHK VM – ICE DRAGONS Telč 0:8 (0:3, 0:5, 0:0)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Chylík – Caha, Vrábel, Mleziva, Rašovský, Hrnčíř, Kopřiva, Večeřa, Valík, Antalíková, Karásková, Černý, Pavlidis

Sestava ICE DRAGONS Telč: Menšík, Bohatý, Vávrová, Houzar, Gottwald, Matulka, Carda, Kadlec, Štěrbáň, Goodwin, Zahradník, Vaneev, Javorský, Freitich, Modl

Rozhodčí: Pacalová, Bíbr

Vyloučení: 6:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, střely na branku: 25:15

Diváci: 12

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Dnes nás čekal velmi silný soupeř. Šli jsme do utkání s tím, že musíme hrát dobře v obraném pásmu, pokrývat dobrým pohybem soupeře a hrát jednoduchý hokej. To se nám ze začátku dařilo a eliminovali sílu soupeře, ale postupně soupeř přidal na rychlosti a důrazu v předbrankovém prostoru a potrestal náš nedůraz našich obránců. V třetí třetině soupeř trochu polevil a nám se naskytli dobré příležitosti. Bohužel naše koncovka byla nedůrazná a to se projevilo i na konečném výsledku. Myslím si, že jsme odehráli velmi kvalitní utkání a v něm naši hráči si vzali dobré věci, které nás posunou zase o kousek dopředu.

Program mládeže na tento týden:

Pátek     02.10.2020    HC LM Pelhřimov – HHK VM dorost,

začátek zápasu v 18:25 hod. (zimní stadion – Pelhřimov)

Sobota   03.10.2020   HC Ledeč nad Sázavou – HHK VM mladší žáci,

začátek zápasu v 10:00 hod. (zimní stadion Ledeč n. S.)

Sobota   03.10.2020   HC Ledeč nad Sázavou – HHK VM starší žáci,

začátek zápasu v 12:00 hod. (zimní stadion Ledeč n. S.)

Sobota   03.10.2020   HHK VM r. 2010 – SK HS Třebíč,

začátek zápasu v 10:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle   04.10.2020   HHK VM mladší žáci – SKLH Žďár nad Sázavou,

začátek zápasu v 10:45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle   04.10.2020   HHK VM starší žáci – SKLH Žďár nad Sázavou,

začátek zápasu v 12:45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle   04.10.2020   HHK VM dorost – SK HS Třebíč,

začátek zápasu v 17:45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

10. 8. 2022 - Velké Meziříčí zahájilo přípravu na ledě

V pondělí 8.8. 2022 v dopoledních hodinách odstartovala velkomeziříčským hokejistům příprava na ledě.

15. 12. 2022 - Ve Vyškově jsme neudrželi dvoubrankové vedení

Ve 24. kole II. ligy sehráli velkomeziříčští hokejisté vyrovnanou partii na stadionu Vyškova, body ale nakonec zůstávají domácímu týmu.

29. 11. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté i podruhé těsně podlehli Valachům

Výsledkový servis zápasů A týmu HHK.

26. 1. 2023 - Vyrovnané derby rozhodl Žďár ve třetí třetině

Okresní derby na žďárském stadionu přineslo vyrovnaný souboj s šancemi na obou stranách.