• Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.
  • Pod dálničním mostem na Vrchovecké se buduje odvodnění. Při každém větším dešti se zde spláchla zemina na vozovku.
  • Umělecký popelník u Rock Depa bez újmy nepřežil ani první víkend.

Áčko nestačilo na Jihlavu B

SPORT - FOTBAL - 10. 10. 2020 - komentářů 0

Ze zápasu s Jihlavou.

Áčko poprvé v sezóně prohrálo na domácím hřišti. V sychravém dopoledni nestačilo na výrazně posilněnou Jihlavu B a prohrálo zaslouženě 0:5.

Diváci: 0 Rozhodčí: Matěj Dudek - Daniel Marek, Jaromír Richtár

Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště, žádný z týmu se bezhlavě nepustil do útočení, hostující Jihlava ovšem míč častěji držela u svých kopaček a přesněji kombinovala. Skóre utkání otevřel v 21. minutě nově příchozí hráč v jihlavském dresu Ševčík, 0:1. V nastavení prvního poločasu se prosadil také křídelník Chok Dau a naši fotbalisté tak šli do kabin za stavu 2:0. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, v 53. minutě byl na hranici vápna zfaulován Ritter, sudí Dudek odpískal pokutový kop a Ritter s penaltou naložil úspěšně, 0:3. V 62. minutě se jihlavští dostali do brejku, na jehož konci byl Havlín, který neměl problém doklepnout balón do prázdné sítě, 0:4. V 68. minutě na hranici půlkruhu vypálil mladičký Ševčík, jeho střelu však smolně zblokoval Kriegsmann do protipohybu Kruby, 0:5. Ve zbylém čase už se zápas dohrával bez výrazných šancí na obou stranách.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Těžký něco hodnotit, výsledek hovoří za vše. Za soupeřem jsme dnes zaostávali ve všem. Bohužel i dnes vypadli 2 hráči ze sestavy kvůli nemoci a další 4 měli v týdnu teploty a na dnešním výkonu to bylo znát. Covidová přestávka je pro nás nyní jediným vítězstvím, doufám že se dáme v pauze dohromady a opět budeme konkurenceschopný. Na závěr si musím trochu pobrečet, i když dojeli mladí kluci, tak takto silnou sestavu ještě Jihlava neměla. Škoda, že takto posilují tým proti regionálním partnerovi, který jim ještě vyšel vstříc s přeložení zápasu s Vrchovinou. Nevím co si o tom mám myslet. Každopádně dnes byla chyba hlavně v nás.

Nyní čeká tým čtrnáctidenní pauza bez mistrovských utkání, o dalším případném vývoji bude klub informovat.

Autor: FCVM

Fotogalerie

6. 6. 2022 - Ze Zlína bereme bod za remízu 1:1

Naši fotbalisté získali v předposledním venkovním zápase letošní sezony bod za remízu 1:1.