Vítěz se kvalifikoval do krajského kola, které se konalo minulé úterý v Pelhřimově.
Krajského kola se zúčastnily týmy z Jihlavy, Velkého Meziříčí a Pelhřimova. Ve finále se utkaly domácí hráčky s týmem Gymnázia VM.
Domácí tým nastoupil velmi sebevědomě, ale během velmi bojovného ale také tvrdého zápasu postupně přenechal otěže zápasu našim děvčatům. Tým Gymnázia VM porazil domácí hráčky 49:30 a kvalifikoval se do moravského kola, z které první tři týmy postupují na Mistrovství republiky.
Mistrovství Moravy se bude konat 19.11. pravděpodobně v Olomouci. Vzhledem k síle týmu Gymnázia VM mohou naše hráčky zcela reálně pomýšlet na postup do celorepublikového kola.
Autor: Mgr. Tomáš Rapušák
Publikoval: -mk-












Dobře vy ..;-)