Energetická společnost E.ON informuje obyvatelstvo, že od pondělí 9. do středy 18. listopadu budou probíhat odečty všech elektroměrů ve Velkém Meziříčí. Z důvodu současné situace žádá firma u nepřístupných elektroměrů o opsání a vylepení stavu a čísla elektroměru na viditelné venkovní místo tak, aby se omezil kontakt s odečítačem. Společnost E.ON děkuje za pochopení.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-








