SPORT SERVIS VM - Elektrokola Haibike
Dnes je 20. dubna 2021, svátek má Marcela, zítra Alexandra.
  • Pokud objevíte na náměstí za stěračem svého auta tento žlutý lísteček, vezměte si sebou na služebnu městské policie také peněženku.
  • Městská policie nezahálí a kontroluje dodržování nového dopravního značení. Od 17. 4. 2021 už ale nepočítejte s domluvou, ale spíše s pokutou.
  • Očkovací místo ve Velkém Meziříčí zatím v centrálním registračním systému chybí.
  • Barokní most v Náměšti nad Oslavou prochází rekonstrukcí. Po obnovené památce se budou moci lidé projít o Vánocích 2021.
  • U EXIT 162 u Velké Bíteše počítejte s omezením.

O víře v dobro a lásku, o víře na zázraky...

ŽIVOTNÍ STYL - MAGIE - 14. 11. 2010 - komentářů 0

Všichni známe ty staré příběhy – o zemích či říších, jejichž existence je závislá na víře v jejich existenci. Udržuje je při životě silná a neochvějná víra lidí věřící v ně, která jim poskytuje energii k bytí. A pokud v ně přestávají lidé věřit, pak se tyto země či úrovně začínají postupně ztrácet a přestávají existovat.


Pokud tedy může lidská mysl a víra způsobit to, že se něco ze světa začíná ztrácet a postupně mizet a naopak něco jiného může narůstat a tvořit se,  pak tedy skutečně máme možnosti a prostředky vytvořit si svět, jaký chceme a jaký si přejeme. Jak jednoduché, že? Ale proč to tak ještě nefunguje?

 

Známe způsob a prostředky máme. Víra v dobro a lásku a síla našich myšlenek nám může vytvořit nové cesty a nový svět.


Pohádky a příběhy nám byly dány jako velký dar a je v nich ukryto mnoho moudrosti a spousta duchovních pravd. Jsou v nich obsaženy univerzální vesmírné zákony. Jako děti jsme jim bezvýhradně věřili a vůbec jsme nepochybovali, že to tak skutečně je.

 

Ale pak jsme rostli a stávali se dospělými, přijali jsme postupně pravidla „dospěláckého“ světa a přestali jsme věřit na zázraky.

 

Je potřeba znovu nalézt v sobě svoji ztracenou dětskou víru a probudit svoji spící dětskou duši. Vrátit se ke své víře v zázraky a uvěřit na splněné sny.


Možná právě proto jako by lidstvo opět procházelo pubertou – kdy máme v sobě ještě nezničené naděje a sny a zároveň dost energie vzdoru, abychom se nenechali ovlivnit a nakazit pohledem „dospělých“. Vracíme se do svých „skoro dětských“ let, do okamžiků a situací, které ovlivnily naše vnímání a přijímání světa. Abychom tu odložili to, co jsme si původně nabrali a opustili svoje staré vzorce myšlení. Abychom se už pro příště mohli nechat vést svým nitrem a následovat své vlastní pocity, bez ovlivňování a manipulace druhými.

 

Až tedy dostatečné množství „dospělých“ znovu nalezne svoji skutečnou víru v dobro, lásku a existenci zázraků, svět kolem nás se začne opravdu měnit. Nejen ve vyšších dimenzích, kde už to pro mnohé funguje. Ale i celý svět v naší realitě.


Můžeme mít kolem sebe cokoliv budeme chtít a cokoliv jsme schopni si představit. Jen to nejdříve musíme změnit  a vytvořit uvnitř sebe. Až se nám dostatečně dlouho a v určitém „kritickém“ množství podaří udržet uvnitř sebe vysoké vibrace lásky, pak se celý svět kolem nás opravdu promění.

 

Dobrá zpráva je, že to už se v dnešní době děje. Mnoho lidí v sobě nese velmi krásné a vysoké vibrace lásky a víry v dobro a tyto vibrace pracují na mnoha úrovních a proměňují svět.


A záleží na každém z nás, zda a kdy se k tomuto procesu vědomě připojíme…


Zdroj: www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová.

Publikoval: -mk-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
WIEGEL Velké Meziříčí hledá kolegu/kolegyni
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Hotel U Bílého koníčka přijme: Číšníka ? servírku a Pizzaře ? pizzařku
TOPlist