PANORAMA FITNESS
Dnes je 21. června 2024, svátek má Alois, zítra Pavla.
  • Letos vyšlo otevření koupaliště na tropický den.
  • Jdu do školy. V mateřské škole na Sokolovské proběhlo ve čtvrtek pasování předškoláků s Dózou.
  • 21.6.2024 - Koupaliště PALOUKY otevře své brány v pátek 21. června 2024 v 10 hodin. Jak to na koupališti aktuálně vypadá můžete sledovat na portále www.NovinyVM.cz v pravém sloupci na ONLINE kameře.
  • Lidl už láká zaměstnance přímo na fasádě prodejny.
  • Nový chodník na Fajťák už po celé délce lemují nové stožáry pro veřejné osvětlení.
  • Děje se v knihovně: Z původní budovy na Poštovní se vyváží velké množství stavební suti.

Pozitivní! Zásadní zpráva pro tým i fanoušky

- - 31. 12. 2020 - komentářů  0
Pozitivní! Zásadní zpráva pro tým i fanoušky
Pozitivní! Zásadní zpráva pro tým i fanoušky
Pozitivní! Zásadní zpráva pro tým i fanoušky

Dakarská posádka Ultimate Dakar v čele s Tomášem Ouředníčkem zůstává i po posledních PCR testech stále negativní. A to je rozhodně pozitivní zpráva!


Po dojemném odletu z Čech a nekonečné dvoudenní karanténě na přiděleném hotelu, která nebyla nakonec tak dramatická, jak se zpočátku zdálo, se náš pětičlenný tým konečně mohl dostavit k poslednímu kroku, který jej dělil od startu na DAKARU 2021.

 

Než se tak ale stalo, celý tým měl desítky hodin času na vlastní organizaci, týmové porady a dokonce se prý i odvážil vyjít k nedalekému pobřeží Rudého moře na čerstvý vzduch.

 

“Po všech těch náhlých změnách, které nás před odletem bombardovaly ze všech stran, jsme měli velkou obavu z bezpečnostních opatření, která na nás v Saúdské Arábii mohla čekat. Báli jsme se, že po příjezdu na určený hotel, budeme jednotlivě zavřeni na pokojích a dokonce jsme nevěděli ani to, zda v pobytu máme zahrnutou i nějakou základní stravu. To jsme si ale prozíravě před cestou pojistili našimi proteinovými balíčky od Gold Nutrition, což nám zpočátku rozhodně zpříjemnilo pobyt,” zpětně vzpomíná na nejistou situaci Tomáš Ouředníček.
 
 
PERFEKTNÍ ORGANIZACE PŘI TESTOVÁNÍ
 
Včera v deset hodin ráno místního času byli konečně vyzváni k závěrečnému testování na Covid-19, které se konalo na stadionu King Abdullah Sport City, které se mimojiné zanedlouho stane dějištěm slavnostního zahájení Dakaru 2021. Na místě se daly očekávat dlouhé zástupy lidí a ještě delší čekací doba. Jaké milé překvapení však na náš tým čekalo, když jim všem již chvíli po registraci a individuálním vyzvednutí testovací sady, příjemné sestřičky začaly provádět PCR testy.
 
“Nebylo to tak bolestivé a zdlouhavé, jako v Čechách, šli bychom klidně znovu. Rádi bychom ale skončili v rukách stejně tak příjemných a sympatických sestřiček, jaké byly zde,” úsměvně vzpomínají kluci na dnešní zkušenost. 
 
“Výsledky jsme se ale kvůli výpadku systému dozvěděli až dnes ráno a ten nejčerstvější až právě teď. Trochu nás to zdrželo, protože bychom už rádi viděli naši Toyotu a pokračovali v dolaďování technických detailů. Hlavní pro nás ale je, že jsme všichni do třetice oficiálně negativní a můžeme začít být konečně pozitivní!" raduje se Tomáš Ouředníček, který se už nemůže dočkat, až si dnes konečně převezme nový dakarský speciál, který dorazil lodí z francouzské Marseille.
 
 
VŠE JDE SPRÁVNÝM SMĚREM

Naši posádku dnes čeká opravdu bohatý program. Z nedalekého přístavu, do kterého se vypraví pro veškerou svou techniku, se co nejdříve vrátí zpět na stadion, kde si vyzvedne důležité zabezpečovací a sledovací přístroje, potřebné pro kontrolu a určování polohy závodníků. Odtud se už bude moci přesunout do testovací oblasti vzdálené cca 50 km, kde se pokusí svůj vůz doladit do nejmenších detailů. Posledním nezbytným článkem jsou administrativní a technické přejímky, které proběhnou 2. ledna, kam letos poprvé mohou přijít pouze piloti a to bez svých mechaniků.
 
Slavnostní startovní rampa, na kterou se již všichni velmi těší, bude pro závodníky připravena tentýž den a my už teď držíme palce, ať celá posádka i jejich Toyota Hilux úspěšně splní veškeré potřebné kroky k tomu, aby na ní nastoupila.  Našim #dakarstars Tomáši Ouředníčkovi a Davidu Křípalovi budeme poté moci fandit už na prologu, který bude vzápětí následovat a který určí startovní pořadí do ostré první etapy, která odstartuje už 3.1.2021!
 
“Chtěl bych poděkovat všem našim partnerům, rodinám a fanouškům za podporu a pozitivní energii. Pomáháte nám zvládat tyto nebývale těžké předstartovní přípravy. Jsme nadšeni, když nám posíláte vaše fotky, na kterých jste v našem týmovém oblečení a fandíte nám ze všech koutů republiky. Čím více nám jich chodí, tím větší máme chuť závodit! Děkujeme!”

 


Autor: Váš Tomáš & David

Publikoval: -kas-

Čtěte také

6. 5. 2024 - Dvojnásobné prvenství na 43. Zámeckého vrchu MANN-FILTER vybojovali Václav Janík a Petr Türk

Dvojnásobné prvenství na 43. Zámeckého vrchu MANN-FILTER vybojovali Václav Janík a Petr Türk
Nebývalá konkurence se o tomto prvním květnovém víkendu sjela do Náměště nad Oslavou na tradiční závody automobilů do vrchu. Pořadatelé z Autosport klubu Náměšť nad Oslavou přivítali více jak stodvacítku účastníků seriálu...

17. 5. 2024 - Czech MX junior: První závod přivítal velké množství závodníků i diváků!

Czech MX junior: První závod přivítal velké množství závodníků i diváků!
Na motokrosovém závodišti v Dolních Heřmanicích se uskutečnil první podnik MX Shop Sekerka OPEN MČR juniorů a žen 2024! Dolní Heřmanice patří mezi oblíbené tratě a plné startovní rošty ukázaly, že tomu...

11. 1. 2024 - Dakar 2024: Dnešní předkrm před pustými končinami pouště Rub al-Chálí

Dakar 2024: Dnešní předkrm před pustými končinami pouště Rub al-Chálí
Dnešní rychlostní zkouška mezi Al-Hofufem a Shubaytahem byla krátká a pro českou posádku Toyota Gazoo Racing Tomáš Ouředníček a David Kripal velmi příjemná.

23. 1. 2024 - Dakar 2024: Ouředníček s Křípalem opět prověřili své motto NIKDY TO NEVZDÁM

Dakar 2024: Ouředníček s Křípalem opět prověřili své motto NIKDY TO NEVZDÁM
V ne zcela obvyklém rozpoložení cestovali letos na Dakar 2024 do Saúdské Arábie Tomáš Ouředníček a David Křípal.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Hotel U Bílého koníčka: Hledáme spolehlivého kolegu na pozici číšník/servírka
TOPlist