Rozvrhli jsme povolenou otevírací dobu tak, abychom zajistili největší možnou časovou dostupnost. V neodkladných záležitostech mohou občané úřad navštívit v pondělí od 8 do 13 hodin a ve středu od 12 do 17 hodin.
Omlouváme se klientům úřadu za komplikace, ale vězte, že i pro nás je toto období náročné a snažíme se zajistit v daných podmínkách ten nejlepší chod úřadu. Mimo otevírací dobu nabízíme telefonickou a elektronickou komunikaci se všemi našimi zaměstnanci.
Za celý městský úřad všem přeji klidný rok 2021.
Autor: Ing. Marek Švaříček, vedoucí (tajemník) úřadu
Publikoval: -kas-








