• Do obcí Slavičky, Smrk, Trnava, Dolní Heřmanice a do Oslavice (na fotografii) již zajíždí mobilní pošta.
  • Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.

Pavlidu a Neufuss první v Otrokovicích

SPORT - ATLETIKA - 17. 2. 2021 - komentářů 0

Tomáš Neufuss skok vysoký.

Za dodržení přísných hygienických opatřeních proběhl v úterý 16.2. halový atletický mítink v Otrokovicích, který jako jeden v mála obdržel výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí.

Tento závod byl určen především pro mladé závodníky dorosteneckého a juniorského věku. Možnost zde startovat dostala i trojice meziříčských atletů, kteří se představili ve skoku vysokém a dálce.

Ve výšce se nejlépe vedlo Tomáši Neufussovi, který dle předpokladů ovládl soutěž dorostenců výkonem 194 cm. Mezi dorostenkami byla 8. Vendula Švihálková výkonem 148 cm a Sára Pavlidu 9. za 143 cm.

V dálkařském sektoru si zklamání z výšky vynahradila Sára Pavlidu, když v napínavé soutěži dorostenek zvítězila v novém osobním rekordu 550 cm. Vendula Švihálková obsadila 11. místo. Mezi dorostenci obsadil Tomáš Neufuss 4. místo za výkon 596 cm.

Autor: VELME

29. 4. 2022 - Mladí běžci Kraje Vysočina mají za sebou jarní část běžeckého poháru

V sobotu 2. dubna se v Třebíči konal první závod Běžeckého poháru mládeže Běh Lorenzovými sady.

30. 5. 2022 - 2.místo v krajských přeborech ve víceboji pro Fandu Hrocha

O víkendu 21. a 22. května se v Třebíči konalo Mistrovství Kraje Vysočina ve vícebojích. Výkony ovlivnil proměnlivý vítr, který po oba dva dny foukal.

24. 6. 2022 - M ČR dorostu a juniorů v Ostravě. Sára Pavlidu a Tomáš Neufuss stříbrní

O víkendu 18. a 19. června proběhlo v tropickém počasí republikové mistrovství juniorů a dorostu.

29. 4. 2022 - První mistrovství kraje v dlouhých bězích

V sobotu 23. dubna pořádal oddíl TJ Slavoj BANES Pacov historicky první Mistrovství Kraje Vysočina v dlouhých bězích.