Dnes je 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
  • Na Rudě spojili drakiádu s dodatečným pálením čarodějnic.
  • Na pláni křižanovského letiště se uskutečnila drakiáda s motem toulky Českem.
  • Ulici Nad Gymnáziem už lemuje nový chodník.
  • Bohužel ani sobotní utkání proti Uničovu body FCVM nepřineslo. FCVM - SK Uničov 0:2.
  • Na náměstí dochází k demontáži pódia.

Další úspěšný víkend Sáry Strnadové

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 12. 3. 2021 - komentářů 0

O víkendu se konaly další závody Evropského poháru v Rakouském Montafonu.

V sobotu 6.3. Sára vybojovala 3. místo a v neděli 7.3. po pádu ve finálové rozjížďce dojela na 4. místě. Nyní Sáru čekají ještě 13.a 14.3. poslední závody Evropského poháru  ve Švýcarsku a 18.3. odlétá na MS juniorů do Ruského Krasnojarsku.

Autor: Ivo Doležal, Ski klub VM

9. 4. 2021 - VIDEO: Finálová zlatá jízda Sáry Strnadové

Vítězná finálová jízda z ruského Krasnojarsku snowboardcrossové závodnice Sáry Strnadové, která ji vynesla zlatou medaily a hlavně titul mistryně světa!

25. 3. 2021 - Sára Strnadová z Velkého Meziříčí je světovou juniorskou šampionkou ve snowboardcrossu

Velký úspěch na juniorském mistrovství světa v Krasnojarsku si tento týden ve snowboardcrossu připsala rodačka z Velkého Meziříčí Sára Strnadová.

15. 10. 2021 - Závodní víkend 2.-3.10.2021

První říjnový víkend se v rámci LPV a APV 2021/2022 konaly poslední 2 závody. Nejprve to byl přespolní běh na Křemešníku a v neděli pak suchý slalom na Fajtově kopci.

2. 3. 2021 - První stupně vítězů v Evropském poháru snowboardcrossařky Sáry Strnadové

Poprvé v kariéře Sára Strnadová vystoupala na stupně vítězů Evropského poháru. Snowboardcrossařka SKI KLUBU Velké Meziříčí si v rakouském Reiteralmu dojela pro bronzovou medaili. O den později ve druhém závodě ve stejném...