Dnes je 19. srpna 2022, svátek má Ludvík, zítra Bernard.
  • Na led zimního stadionu k přípravnému utkání proti Vyškovu ve čtvrtek večer vyjel A tým HHK. Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 2:2.
  • Stavba workoutového hřiště postoupila. Nově se zde objevily tyto kostky.
  • Část nedávno vybudovaného chodníku pod dálničním mostem byla kvůli výstavě odvodnění opět rozebrána.
  • K vodníkovi sedícímu na kameni v řece Oslavě u zimního stadionu nově přibyla jeho družka.
  • Po dobu opravy Vrchovecké ulice byl zprůjezdněn most a průjezd u rybářů od Mostišť na Příkopy.

Dorostenci na Polanka Cupu 2021

SPORT - HÁZENÁ - 30. 8. 2021 - komentářů 0

Společné foto.
Společné foto.
foto: archiv autora

Družstvo mladších dorostenců v rámci přípravy na nadcházející prvoligovou sezónu se zúčastnilo turnaje v Polance nad Odrou. Družstva byla rozlosována do dvou skupin po pěti a šesti účastnících a hrací čas byl stanoven 2x 18 minut.


čtvrtek-neděle 26. - 29. srpna 2021

 

Vstup do turnaje se nám nepovedl. Někteří kluci hráli spolu ostré utkání poprvé a na hřišti to bylo znát. Proti dobře hrajícímu týmu Sokol Ostrava jsme hromadili chyby a dostávali laciné branky. V druhé půli se náš výkon zlepšil, ale i tak z toho byla vysoká prohra 12:23. Do druhého utkání jsme již vstoupili lépe nastaveni a připraveni. Proti Klubu házené Vsetín se hráči již snažili dodržovat systém hry, a i přes chyby se nám podařilo díky dobré obraně zvítězit 26:11. Ve třetím utkání jsme proti TJ Náchod potvrzovali zlepšující se výkon. S velmi silovým pojetím házené soupeře jsme se vyrovnali a zvítězili 24:16.

 

V sobotu nás v prvním utkání čekalo družstvo dorostenek 1.SC Bohumín 98. utkání jsme sice vyhráli poměrně jednoznačně 23:11, ale utkání nám ukázalo rezervy v rychlém útoku a nevyvarovali jsme se také pěti minutového výpadku z tempa hry v druhé půli. V posledním utkání ve skupině nás čekalo družstvo HC Zlín a jestli jsme chtěli pomýšlet na semifinále potřebovali jsme vyhrát. Utkání se hrálo v dobrém tempu. Dařila se nám kombinace proti fyzicky lépe disponovanému soupeři. Krok jsme dokázali držet pouze v první půli. V druhém poločas přišel herní výpadek, kdy jsme několikrát neproměnili a soupeř nás trestal z rychlého útoku. Těžko jsme se prosazovali v útočné fázi a nakonec podlehli 14:27.

 

V posledním utkání o konečné 5. místo jsme se utkali s týmem Moravská Slavia Uherské Hradiště. Utkání o umístění se hrálo venku na mírně kluzkém povrchu. Naši hráči hráli s větším elánem a chutí. Opět se snažili dodržovat nastavený systém hry a nakonec jsme zvítězili 18:11.

 

Turnaj byl velmi dobrou prověrkou na nadcházející sezónu. Navíc díky tomu že jsme se utkali se soupeři, se kterými se budeme utkávat v nejvyšší soutěži nám ukázal realitu v rozdílu výkonosti. Musíme zapracovat na všech aspektech naší hry a být co nejlépe připraveni na velmi těžkou sezónu. Družstvo udělalo pokrok ve vnímaní systému hry a naše souhra šla nahoru. Nicméně družstvo má před sebou hodně práce jak v individuálních činnostech jednotlivých hráčů, tak v celkové souhře týmu.

 

Pořadí turnaje: 1.SK Házená Polanka nad Odrou, 2. KH ISMM Kopřivnice, 3.TJ Sokol Ostrava, 4. HC Zlín, 5. TJ Sokol Velké Meziříčí, 6. Moravská Slavia Uherské Hradiště 7. Klub házené Vsetín, 8. TJ Sokol Poruba, 9. 1.SC Bohumín 98, 10. HK Ivančice 11. TJ Náchod

 

Sestava: Tomáš Kučera, Martin Borkovec – Benjamin Rosa, Robin Koudela, Adam Požár, Adam Melichar, Martin Kakač, Jakub Uchytil, Jaroslav Pavlíček, Štěpán Čermák, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavle Uchytil.


Autor: Ladislav Šidlo

Publikoval: -kas-

Čtěte také

24. 1. 2022 - Zimní pohár 2022

V sobotu 22.2. TJ Sokol VM oddíl házené uspořádal turnaj mladších žáků.

1. 2. 2022 - HÁZENÁ: Muži bronzoví na domácím Sanborn CUPU

V neděli 30.1. se v hale Za Světlou uskutečnil přípravný turnaj mužů pod názvem Sanborn CUP.

2. 5. 2022 - Mladší dorostenky zvládly roli favorita a jsou nejlepším týmem na jižní Moravě

Před zaplněnou sportovní halou předvedly domácí hráčky svůj nejlepší sezónní výkon a v souboji o titul Mistra jižní Moravy nenechaly nic náhodě.

23. 2. 2022 - Dorostencům se vstup do jara nevyvedl

Začátek jarní části, kdy mladší dorostenci dohrávají svoji moravskou divizi před rozdělením soutěže, moc nevyšel. Proti dvou ambiciózním celkům se bodovat nepodařilo.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
MINIBAGR - Malé stroje pro velké chlapy!
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Elektro RAUS: AKCE ECG
TOPlist