• Do obcí Slavičky, Smrk, Trnava, Dolní Heřmanice a do Oslavice (na fotografii) již zajíždí mobilní pošta.
  • Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • V areálu sběrného dvora TSVM na Karlově byly zapraveny nové váhy.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.

Žáci postupují na Mistrovství Čech

SPORT - ATLETIKA - 10. 9. 2021 - komentářů 0

Z finále krajského přeboru juniorských, dorosteneckých a žákovských družstev v Pacově.

Finále krajského přeboru juniorských, dorosteneckých a žákovských družstev.

V sobotu 4.9.2021 se v Pacově konalo finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň. Žákyně ve finálovém kole obsadily 5. Žáci vybojovali 2. místo a postupují na Mistrovství Čech  družstev, které proběhne v sobotu  11.9 v Českých Budějovicích.

Družstvo dorostenek i dorostenců obsadilo 3. místo, a juniorů obsadilo v krajském přeboru družstev celkové 2. místo, dorostenci 3. místo. Do dalších bojů tato družstva nepostoupila – dál jde pouze vítěz kategorie.

29. 4. 2022 - První mistrovství kraje v dlouhých bězích

V sobotu 23. dubna pořádal oddíl TJ Slavoj BANES Pacov historicky první Mistrovství Kraje Vysočina v dlouhých bězích.

1. 7. 2022 - Atletika - mezistátní utkání dorostu, Sára Pavlidu zvítězila v dálce

V maďarském Székesféhérváru se uskutečnilo mezistátní utkání dorostu mezi výběry České republiky, Slovenska, Slovinska a pořádajícího Maďarska.

14. 3. 2022 - Ve Velkém Meziříčí v srpnu proběhne Kemp vítězů

Premiérový ročník Kempu vítězů ve Velkém Meziříčí!

29. 4. 2022 - Mladí běžci Kraje Vysočina mají za sebou jarní část běžeckého poháru

V sobotu 2. dubna se v Třebíči konal první závod Běžeckého poháru mládeže Běh Lorenzovými sady.