Dnes je 19. srpna 2022, svátek má Ludvík, zítra Bernard.
  • Na led zimního stadionu k přípravnému utkání proti Vyškovu ve čtvrtek večer vyjel A tým HHK. Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 2:2.
  • Stavba workoutového hřiště postoupila. Nově se zde objevily tyto kostky.
  • Část nedávno vybudovaného chodníku pod dálničním mostem byla kvůli výstavě odvodnění opět rozebrána.
  • K vodníkovi sedícímu na kameni v řece Oslavě u zimního stadionu nově přibyla jeho družka.
  • Po dobu opravy Vrchovecké ulice byl zprůjezdněn most a průjezd u rybářů od Mostišť na Příkopy.

Dorostenci prohráli v Třebíči, mladší žáci vyhráli nad bystřickými Zubry

SPORT - HOKEJ - 4. 10. 2021 - komentářů 0

Výsledkový servis zápasů mládeže a dorostu týmů HHK VM.

Neděle – 3.10.2021

SK HS Třebíč – HHK Velké Meziříčí 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)

Góly a asistence: 25:50 Čermák (Havlíček, Mojdl), 46:57 Mráček (Chadim), 52:36 Čermák (Hájek, Šoltes), 55:22 Čermák, 57:16 Čermák (Beneš) – 27:11 Pokorný (Katolický)

Sestava SK HS Třebíč:

Dohnal – Suchánek, Bláha, Mojdl, Dobrovolný, Cholava, Voznica, – Čermák, Chadim, Beneš, Šoltes, Havlíček, Mráček, Hájek, Hanák.

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Mašek – Karásek, Havlásek, Jurný, Rousek, Vejmola, Čamek, - Strnad, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr.

Rozhodčí: Fiksa – Trávník, Jeletz.

Vyloučení: 6:5, využití: 1:0, v oslabení: 1:0. Diváci: 45

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: v zápase s Třebíči jsme i přes to, že jsme byli horším týmem, do čtyřicáté šesté minuty drželi nadějný výsledek 1:1. Poté se projevilo, že soupeř mohl trénovat i v době koronaviru, a lepší kondicí nás udolal. Každopádně jsme podali zlepšený, bojovný výkon, za což musím hráče pochválit.

MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI NAD BYSTŘICKÝMI ZUBRY

Sobota – 2.10.2021

HHK VM – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 17:6 (5:2, 9:1, 3:3)

Góly a asistence: 02:55 Karásková, 05:38 Šafránek (Valík), 06:03 Martinec (Karásková), 13:51 Černý (Bednář), 19:14 Martinec (Bednář), 21:56 Bednář (Karásková), 23:32 Večeřa (Valík), 26:08 Antalíková (Valík), 32:14 Večeřa (Valík), 32:48 Bednář (Martinec), 33:52 Antalíková, 38:03 Bednář, 39:15 Karásková, 39:56 Karásková (Martinec), 54:06 Černý (Antalíková), 57:16 Bednář, 57:36 Černý

Sestava HHK: Velké Meziříčí: Chylík – Večeřa, Martinec, Bednář, Antalíková, Karásková, Černý, Valík, Tesař, Balga, Kopřiva, Kříž, Hrnčíř, Šafránek.

Sestava Bystřice nad Perštejnem: Havelka – Míček, Frišhans, Petr, Libra, Jindra, Kříž, Šantora, Pokorný, Beran, Vraspír, Novák

Rozhodčí: Strádal, Karásek

Vyloučení: 2:4, využití: 2:0, oslabení: 1:0. Diváci: 30.

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: utkání bylo jasnou záležitosti domácího celku. Soupeř v první třetině nás trestal za naše zbytečné chyby a nedůslednost v naší obraně. Postupem času jsme dostali soupeře pod tlak a rozhodli utkání. Třetí třetině jsme polevili a soupeř toho využil, na zkorigování výsledku.

Program mládeže na tento týden:

Sobota   9.10.2021 HHK VM dorost – BK Zubři Bystřice n. P.,

začátek zápasu v 9:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota   9.10.2021 HHK VM mladší žáci – SKMB Boskovice,

začátek zápasu v 12:00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota   9.10.2021  HC Ledeč n. S. – HHK VM 5 třída,

začátek zápasu v ? hod. (zimní stadion Ledeč nad Sázavou)

Neděle 10.10.2021 HHK VM turnaj 3 tříd,

pořadatelem je HHK Velké Meziříčí, začátek turnaje v 11:45 hod.

Neděle 10.10.2021 HHK VM dorost – HC LM Pelhřimov,

začátek zápasu v 17:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

22. 2. 2022 - Vítězstvím vstoupili domácí hokejisté B týmu do Poháru předsedy KVV ČSLH Vysočina

Do vedení se dostali hned v první minutě po gólu Štěpánka a přihrávkách Sobotka s Pejchalem.

24. 3. 2022 - Vítězem městské ligy 2021/22 se stal tým HC Lukáš

Pohár v ledním hokeji o přeborníka města Velkého Meziříčí 19. ročníku Městské ligy neregistrovaných převzal tým HC Lukáš.

9. 2. 2022 - Velké Meziříčí důležitý zápas v Kopřivnice nezvládlo. Ve středu doma s rezervou Komety Brno

Výsledkový servis zápasu A týmu HHK VM.

16. 2. 2022 - Dohrávku 18. kola zvládli lépe žďárští hokejisté

Dohrávku 18. kola II. ligy mezi Žďárem nad Sázavou a Velkým Meziříčím lépe zvládl posílený domácí tým.